World of Smog, The: Rise of Moloch

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

World of Smog, The: Rise of Moloch - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: David Rakoto
Christophe Madura
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Tak jsem backnul, dokonce se podařil i Early bird. Myslím, že CMON nezklame a znovu naservíruje dobrou hru. Podle prvního videa mě to příjde dobrý. Jaké dojmy z toho máte? Kdo další už to backnul nebo o tom uvažuje?
18.1.2017 13:18:15

KS
Backnul jsem to i s rozšířením, ale jen prozatím :-) Líbí se mi to moc vizuálně, téma taky, ale chci si to v klidu projít a zkouknout a pak se definitivně rozhodnu...

18.1.2017 13:31:30

KS
Povedl se mi taky EB, ale jsem stále na vážkách. Herní principy za mě OK, ale téma rádoby steam-punku mě zatím nepřesvědčilo. No mám na to 14 dní. Uvidíme :-)

18.1.2017 16:44:26

docasny KS
Plz docasne backnout znamena co? Jakoze ted backnu a az to po ukonceni bude chtit potvrdit/zaplatit kreditkou, tak se nezaplati nebo je tam moznost storna? To nezaplaceni mi prijde nefer vuci projektu, i kdyz v tomto pripade asi nouzi o backery mit nebudou ..
Bo jak to je ? Tez zvazuju, ale s tim, ze pripadne backnu az pred koncem, pokud se rozhodnu .. diky za vysvetleni.
V komentech dost pisou, ze je to takovej MassiveDarkness ve steampunku, stahnula jsem si pravidla a proctu, nicmene pokud nedko pravidla uz precetl a muze porovnat .. trebas i s jinou hrou, a nemusi byt od CMON .. moc diky
Ale podle zbezneho prolitnuti, pokud je to tak, ze musi hrat jeden hrac za 'zlo' a ostatni proti nemu (neco mirne receno jako napr. v Descentu nebo MoM1)?

18.1.2017 17:06:19

dočasné backnutí
To znamená, že hru normálně backneš a kdykoliv před koncem kampaně můžeš vycouvat. Prostě dáš upravit pledge a tam buď změníš hodnotu (např. pro přidání addonů ke hře), nebo pledge úplně zrušíš.

18.1.2017 17:39:26

olie21
Zrušení pledge je naprosto normální. Já to udělal zatím jenom jednou :-) Ono kdyby každý jen vyčkával, tak se zase neotevřou žádný bonusy, i když tady je zájemců opravdu dost...
Jinak je to hodně přirovnávaný k The Others. A to téma se mi právě moc líbí, přijde mi to hodně dobrý. A nic na způsob všichni proti jednomu ještě nemám :-)
Na pravidlech pořád pracují, takže si ještě se studováním chvíli počkám...

18.1.2017 18:28:00

Add on
Tak se to hezky rozjíždí. Četl jsem pravidla a na to, že jsem slabý angličtinář, tak pravidla se překládají sama. Defakto nic nového pod sluncem, je skloubeno několik technik dohromady (Zombicide, Descent atd.). Osobně nevím jestli Steampunk je třešnička na dortu nebo hra mohla být zasazena jen do viktoriánské anglie. Otevření Add onu - The Dragon - málá čína, je prostě skvělá. A nové postavy jako je Philias Fog a Kapitán Nemo, no no. Hra dostala směr který se mě líbí. Co se týče atmosféry, tak už jsem v ní. Doufám, že mě to vše nepřejde do ledna 2018, kdy hra snad bude u nás.

20.1.2017 08:28:22

Add on
Jejich klasická kampaň......teď začnou sázet drahý add ons a hra se vyšplhá na strašný prachy (pokud to bude chtít člověk komplet). Trošku mne tím štvou.

20.1.2017 08:45:04

koumes731
To je pravda, taky jsem tak už zahučel např. u Massive Darkness. Uvidím kolik bude Add onů, ale do všech snad nepůjdu, nicméně pro hru důležité nejsou, ikdyž třeba u Zombicide BP jsou pro mě nutností.

20.1.2017 10:44:01

add ons
Jo, tak to presne bylo i u me a MassiveDarkness - take nejdriv vahani, zda vubec backnout, pak ze addony moc brat nebudu no a nakonec .. skoda mluvit, mam skoro vsechny :-)
Tady zatim takze stale vaham,, skoda ze Dragon neni jako stretchgoal i kdyby byl az dosazitelny pozdeji, to by bylo po vahani. Takhle jeste chvili odolam, i kdyz asi stejne nakonec backnu, chjo .. ;-)
I kdyz u stretchu mi to prijde vsechno vicemene jen o pridanych figurkach... prijde mi, ze moc mapovych dilku tam neni, ale jeste nemam proctena pravidla, jak to presne je.
Taky me odrazuje,ze je to vsichni proti jednomu, pac jelikoz jsme vetsinou na hrani dva, tak nevim jestli toto ma pak cenu. Proto treba dokud nebyl Descent s apkou, tak jsem ho nekoupila.

20.1.2017 11:44:23

Vizuál a add on
Vizuál je moc pěkný. Líbí se mi to moc. U Massive Darkness jsem odolal, vzal jsem jen add on krys a crossover set s BP

20.1.2017 12:41:28

Hra ve dvou
Mám sice kolem sebe partu se kterou se scházíme každou středu na hraní, ale manželka je takový hráč nehráč a rád bych ji k hraní dostal víc. Mě baví kooperativní a manželku přesně naopak. A u této hry zrovna vidím, že by mohla být i skvělá právě pro dva hráče. Jeden hraje za nemesis (zlá strana) a druhý za klub Jednorožce (dobrá strana). Oba mají zhruba stejný počet jednotek. Takový skirmish v Imperial Assault. Takže v této hře si přijdou na své jak hráči kooperativek, tak jejich odpůrci.

20.1.2017 15:46:29

Dotazecek
Zdravim. Chtel bych se Vas zeptat ohledne kickstarteru jestli jsem to pochopil dobre. Pokud bych chtel backnout tenhle projekt vcetne rozsireni Embassy dam Pledge 120 Dolaru. Pokud k tomu budu chtit asijske rozsireni Dragon za 32 dolaru a kostky za 10. Dam upravit castku a zadam 162 dolaru. K celkovym nakladum musim zapocitat postovne ktere cini 15-30. Cili vysledna castka se bude pohybovat kolem 192 dolaru. Cili to bude kolem 4850 kc.

A z jineho soutku. Ohledne pripravovaneho ceske vydani hry Zombicide: Black Plague. Nikdy jsem tuto hru nehral ale pusobi na me velmi podobnym dojmem jako tato hra s tim rozdilem ze v v cernem moru hraje cely tym proti hre. Naproti tomu zde hraje jeden hrac za zlou stranu a ostatni (1-4 hraci) proti nemu.

22.1.2017 20:24:14

Wlado
Stačí když dáš těch 120 dolarů. Za několik měsíců se otevře takzvaný pledge manager, kde si můžeš přikoupit addony, které chceš a podle toho se ti vypočítá i poštovné. Samozřejmě můžeš tam naházet spoustu peněz už teď, čímž přispěješ k vyšší vybrané částce a více stretch goals.
Se zombicide bych osobně moc podobných herních mechanik neviděl.

In-topic: Tenhle projekt je pro mě hard pass. Počkám si na Rising sun :)

22.1.2017 20:40:07

kickstarter
Taky jsem to backnul :) dal jsem si to za 120 a 64 na obe rozsireni.

30.1.2017 14:32:59

'backnuti' i addonu
To se da hned navysit castka (teda to ze to jde vim :-), ale to se bere, jako ze zaklad je tech 120 a to co se da navic, tak si pak jen v pledgemanageru naklikam co jeste chci a pokud se to vejde do te castky tak se to automaticky bere z toho (pripadne i postovne)?
Ja myslela, ze pokud ted dam vic jako backer, tak je to jako dobrovolnej prispevek :-D a stejne se bere jako 120 a co si pak vezmu navic, si doplatim ...
Porad zvazuju .... 'bohuzel' :-) tu Yedle zminil i RisingSun, takze o to vic ted vaham. zda nepockat az na to ...

30.1.2017 18:01:30

kickstarter
Muzes si tam hodit kolik penez budes chtit. Addony si pak vyberes viz. vysvetleni


How do I select which add-ons I want?
You do not select your add-ons through Kickstarter, instead when the project has finished we send out a survey where you can tell us your address details, contact details and specifically what you pledged for. You can even select more items than what you initially pledged for, which we’ll bill you for via Paypal after the survey deadline has passed.
This survey is normally sent out 2-4 weeks after a campaign has finished. It can take between 2-4 weeks to process the information when the deadline closes, and then a further 1-2 weeks to send out any PayPal requests.
This step is really important for us to get right so please be patient whilst we process this data.

30.1.2017 18:58:12

Backnutí
Olie21, je to tak. Dáš kolik chceš. Ty peníze pak budeš mít PM a ty pak utratíš za co chceš. Pokud ti i něco zůstane, použije se na poštovné. Dokonce je lepší navyšovat hned, protože se tak více odemkne goalů. Osobně jsem přes 200.

30.1.2017 18:59:22

dalsi addon
Ten posledni addon vypada asi nejlip :) co na to rikate?

30.1.2017 19:04:21

Addon
Dobrý, já osobně jsem pro China Town (Dragon). Zkoušel jsem někde najít nějaké info o Rising sun, ale jen velmi málo informací. Máte nějaké ofiko stránky?

30.1.2017 19:29:48

late pledge
... tak som sa pridal i ja
Len by som sa chcel opytat ci to mam chapat tak ze v novembri by to uz mohlo byt?
Alebo v novembri zacina len rozvoz a tym padom by to bolo teda az po novom roku?

20.6.2017 11:09:02

Icinko
Počítej se spožďěním. Mám několik KS kampaní a ani jednou to nedopadlo na čas. Nejkratší spoždění bylo 3 měsíce a to ještě nedodali vše, zbytek až za půl roku. Ale třeba tohle bude vyjímka. Klidně mrkni na ostatní kampaně CMON, kdy byl termín doručení a kdy to nakonec doručováno bylo.

20.6.2017 11:30:37

farba figurok
dufam, ze sa nakoniec rozhodnu pre povodny plan a budu tam tie povodne farby a nie ta modra so zltou. Iked ak by to nebolo az tak ziariace mozno by to vyzeralo dobre Uvidime aka bude final podoba
Co vy na to?

26.6.2017 10:51:25

zeby uz zacali s posielanim?
ako som tak pozeral pledge u GreenHorde nedalo mi ceknut i toto a co nevidim:
Shipping has commenced, and your address may not be altered at this time.
Znamena to ze uz to posielaju alebo je to len moje zelanie a stale to je len niekde "na stole"
PS: isiel som cez late pledge tak ak nahodou bolo vydane
nejake info pre backerov tak o tom neviem.

10.10.2017 13:02:44

Ne ještě ne.
Zatím to neodešlo pravděpodobně ani z Číny. Ale snad to už kompletují. U nich nikdy nevíš. Moc si to přeji do vánoc, ale myslím, že už se to nestihne.

10.10.2017 13:17:24

vdaka
za odpoved.

10.10.2017 19:22:30

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Undead or Alive SG Box KS (Dead West)
Zombicide Undead or Alive SG Box KS (Dead West)
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas