Wiz-War (eighth edition)

xxxxxxxxoo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Wiz-War (eighth edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Wargames Club Publishing
Autoři: Kevin Wilson
Tom Jolly
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint!

FFG se pustili do reprintu této staré klasiky. Za sebe jen říkám - už bylo na čase!
17.8.2011 18:14:40

FFG reprint
Na tuto lahůdku se opravdu těším, i když předlohu vůbec neznám. Každopádně to vypadá na něco podobně oddechového jako Dungeonquest, který prostě můžu, akorát s přidanou hromadou interakce mezi hráči. A to já rád!
Mohli by nějací pamětníci poreferovat, jaký byl stařičký Wiz-War, jak se hrál a jestli to byla podobná haluz jako Dungeonquest?

17.8.2011 21:20:30

DD

FFG
No podle toho co maji na strankach, tak to ma byt posledni ctvrtleti tohoto roku. Bohuzel Essen FFG nenavstevuji, takze tam se asi s timto nesetkame.

18.8.2011 11:01:56

Zkušenost?
Hráli jste to někdo?

18.8.2011 11:48:44

sydo
mě to taky moc láká, jen cena nevypadá moc nadějně.Nechám se překvapit a zkušenosti, nebo pod bych taky bral

28.10.2011 00:26:28

jarmuk
Cena 50 dolarů, tedy něco kolem ticky je přece úplně očekávatelná suma. Nebo to jenom mě neznepokojuje?

28.10.2011 01:43:27

nove info
Tak FFG konecne uverejnili nove informacie
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2863
Skoda, ze zaroven posunuli hru na rok 2012 :-(

29.11.2011 21:33:30

to Miri
A já jsem doufal v Ježíška a jeho schopné skřítčí dodavatele... Trpaslíci jsou dobří plavci, ale cestu do Číny nevydrží :-)
EDIT: A jak se tak dívám na ty karty, tak je tam nějak málo kudrlinek. To se bude rbx líbit :-)

30.11.2011 19:14:30 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kadaver
neber slovo rbx do usta nadarmo! :-)
Jo, libi se mi to, komixovy styl, nadsazka, konecne neco jineho. Predpokladam ale, ze se tu vyroji nazory, ze je to prilis detske :-))) Je fakt, ze to moc nekoresponduje s tou vazne fantasy ladenou krabici. Ale to je fuk, hlavne kdyz se to bude dobre hrat.

30.11.2011 19:39:02

to rbx
a dobre prodavat (e;

30.11.2011 19:53:41

Kadaver
Na Jeziska sme spoliehali viaceri :-(. Ale u FFG Jeziska to nie je prvy ani posledny krat :-).

30.11.2011 19:55:51

obrázky...
...jsou příliš dětské :-)

V hospodě by to fungovat mohlo, ale po představení těch figur jsem doufal v něco ambicioznějšího... Tohle moji zastydlou fantasy dušičku rozhodně nemůže dokonale uspokojit:-)

30.11.2011 20:16:35

to Polylux1
S funny obrázkami připomínajícími animáky z 80. let jsem plně spokojen. Přesně tak nějak jsem si to představoval.

30.11.2011 22:17:21

...
já o hře ani neuvažoval, protože to bude zase nějaký šílený luck-fest s troškou atmosféry (žádný MoM, spíše DQ nebo Talisman). Ale mě ty obrázky překvapily, právě kvůli tomu, že nějak napasují k té krabici.

Takže mě se to nelíbí, o mnoho lépe vypadají Pokémoni, které nemusím :)

Karty Ka-Bong! a Stretch vypadají otřesně i pro děti :)

30.11.2011 23:27:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Uberkouzlo
Už je nové info ke hře. Poté co jsem viděl a blbě si přečetl název kouzla Pass through Wall (zaměnil jsem v prvním slově a za i), tak jsem si říkal, že ffg se s tím nepářou :)

21.12.2011 16:07:19

Modlitba pro Kevina
Odpusť mi, pane, že jsem zhřešil, když jsem, pokoušen Ďáblem nevědomí, dal dopustiti by tvé jméno špiněno bylo, ba dokonce já sám se tomuto ohavnému špinění nebránil ... Nechť budoucí generace pamatují, že ty jediný mezi všemi jsi ve své redesignerské práci bezchybný a dokonalý, a já, prach u tvých nohou, bych vštípil si své pokání, budu si v následujícím týdnu zuby čistiti pětkrát denně ...

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2922

Sorry za ten výlev, ale položený vedle tý megahustý mapky, představujou ilustrace těch karet spíš takovej nenásilnej opárek nadhledu ... Líbí se mi jak je provázanej ten celkovej design karet, (pozadí, font, symboly) právě s těma dlažkama. Moje zastydlá fantasy dušička výská nadšením, poskakuje a radostně tleská ... a za litr je to za hubana :-)

25.12.2011 20:54:15 | Upraveno autorem (porovnej)

to Polylux1
Amen!

25.12.2011 22:27:53

Pravidla
Požehnán buď Christian Petersen a jeho pohůnci, neboť dnes se na webu objevila pravidla na tenhle skvost. Až navěky!
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/wiz-war/WizWar_Rulebook%20v1-12%20low.pdf

11.1.2012 08:39:54

Trailer
Marketingové oddělení FFG nám naservírovalo trailer i na tuto kozulametací záležitost, který najdete na následujícím linku:
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/wiz-war/wizwar_web.mov
Sice to vypadá jako takový Superbowl spot - krátký, rychlý, úderný a nicneříkající - ale rozhodně i těch 50 sekund potěší. Navíc se už hra dostala do oběhu a já jsem ji včera poprvé třímal ve svých delikátních čarodějnických ručkách a několikrát ji i zahrál, tak se přijďte podívat do vedlejšího vlákna První dojmy (které snad za chvilku vytvořím, až vyliju své srdce do písmenek), kde sdělím své pocity ze hry.

2.2.2012 08:45:17

som

Trailer
Hergot to je pěkné, moc pěkné! Já to asi scu!

2.2.2012 09:04:59

ad Kadaver
No šup-šup s tými prvými dojmami :). Sprvu som túto hru ignoroval, ale začína sa mi páčiť, tak som zvedavý :). Angličtina na kartách je ťažká?

2.2.2012 10:19:59

to acedrac
První dojmy nahozeny, nějak jsem se rozepsal. Přesměruj se na
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wiz-war-2207/diskuse/prvni-dojmy-5148/

2.2.2012 10:29:26

FAQ
Neuvěřitelné!
Nenechte se zmást, nepopisuji nižádný mystický proces ze hry, ani její hratelnost, ačkoli by se toto zvolání na obé taky hodilo. Tentokráte mám ale na mysli to, že dnes byly na stránkách FFG zveřejněny FAQ, ačkoli tu hru ještě skoro nikdo nehrál. Vydání hry bylo ohlášeno předevčerem a dnes už FAQ? Tomu říkám bleskovka, fireballovka a waterballovka najednou! Ve FAQ toho sice moc nenajdete, akorát pár kiksů na obrázcích v pravidlech (kterých jsem si při čtení online pravidel stejně nevšiml) a odpověď na jednu otázku, která se objevila na BGG. Každopádně pro vaše klidné spaní přikládám i odkaz, abyste si mohli sami počíst.
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/wiz-war/Support/WizWar_FAQ%20v1.pdf

3.2.2012 20:05:13

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Souboj legend Nové ve fólii
Unmatched: Souboj legend Nové ve fólii
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas