Witcher: The Adventure Card Game

xxxxxxxooo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Witcher: The Adventure Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Kuźnia Gier
Autoři: Maciej Reputakowski
Maciej Zasowski
Magdalena Madej-Reputakowska
Michal Stachyra
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

klasika....jaké to je?

Ahoj všici. Jsem rozhodnut to koupit. Cokoli co se točí kolem hláškujícího filosofa se stříbrným mečem mne láká. Příští týden by to měli hodit do hrasu, takže do toho pujdu. Disponuje tím někdo? Nějaké postřehy? Když ne tak pak asi okomentuji já...
29.6.2009 19:31:06

Elenistar
Karty v polstine, s cimz mam trosku problem. Videl jsem to hra - nehral jsem a prisla mi to takova nenapadita karetni tesacka, ktera se snazi vytezit co nejvic ze zaklinacske legendy...

29.6.2009 21:43:08

Elenistar

obavy
Právě toho se nejvíce obávám, že to tak bude. přesto to asi zkusím, přeci jenom 500 korun ...za pokus to stojí

29.6.2009 22:53:35

mi se to docela líbí, ale...
není to žádná sláva, jako většina polských her. Hra má potenciál, ale během hraní se stává poněkud suchou. Zaklínač je čistá dražebka s kartama co jsou v grafice PC hry. V sekci ke stažení je můj překlad pravidel a z něj snad leccos vyčteš, jaká by hra mohla být. Přebírají principy z jiných her, např. výběr postav pomocníků jako v Portoriku. Je to určitě lepší ve 3-4 hráčích. Ve dvou je to suchší než obvykle. Neříkám že je to uplně ztráta času a peněz, ale něco tomu chybí. A akční karty jsou strašně silné a nevyrovnané. Vysvětlení pravidel je snad to netěžší na celé hře. Poláci si nějak libují v nejméně 6 fázích v kole.

30.6.2009 06:38:22

karty v angličtině
Hra už je k mání s anglickými kartami, hra je docela svižná, se středním podílem náhody, rozhodně se u ní člověk může dobře pobavit...

26.11.2009 10:16:50

text na Zeulgovi?
je možné napsat text v angličtině co je na příšeře Zeugl. Furt se o tom hádáme, když to máme v polštině.

26.11.2009 11:51:26

re
dost jsem o ní uvažoval, zboňuju Sapkowského. Ale po několika komentech a hodnocení na BGG jsem to stáhl z wishlistu, myslím, že to je příliš postaveno na Witcher boomu PC hry a hratelnost spíš nuda, šeď...

26.11.2009 14:34:08

No...
Já jsem tedy již dlouholetý Sapkofil, znám jeho dílo od začátku do konce i pozpátku, ale z tohohle jsem trochu nesvůj. Námět vypadá rozhodně zajímavě, ale to mi bohužel u hry nestačí...

Sice "jenom" 500Kč, ale to je pro mě polovina, případně třetina jiné, "zaručeně" kvalitní hry. :) Ano, jsem úplný žebrák. :)

26.11.2009 14:37:21

ad jaké to je
Měl jsem možnost to hrát a je to opravdu nuda. Je to v podstatě hodně jednoduchá dražebka s ničím navíc. Tématicky je to založené na počítačové hře (grafika je použitá z ní), ale atmosféra díky ne příliš vhodným mechanismům dost slabá. Nedoporučuju.

26.11.2009 20:50:55

Lumirius (Zeugl)
After winning in combat exchange any Gold tokens for the same number of cards from the attack deck.

30.12.2009 12:52:02

.
me ta hra neprisla zase tak nudna sice jsem to hral asi jen 30min ale pro zacinajici karetni hrace je to super :) navic to das do kapsy

5.5.2011 21:50:52

Vybíráme z Bazaru

Trůn 2
Trůn 2
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas