Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 182x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vybráno během 19 minut a 38 vteřin…. :D

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 15:22:21

Přišel jsem na KS v 15:01 a nestačil jsem se divit, kolik tam za tu minutu naskákalo :D Teď už je samozřejmě vybráno a co jsem koukal, ta cca 70% backerů jde po deluxe edici. 

Myslíte, že budou nějaké další add-ony, nebo něco jako Deluxe Edice Tier 2? :-D

25.5.2021 15:25:52

Prosim Vas ako to funguje ked chcem cesku verziu?

25.5.2021 15:33:03

@j450n_cz nějak nevím co extra by do jiné Deluxe narvali. Pledge už obsahuje všechny případné expanze a KS stretch goals + day one pledge extra figurku jako KS exkluzive.

Cena mě vlastně příjemně překvapila. Čekal jsem víc.

25.5.2021 15:33:42

Super, niekto to meral so stopkami. :)

Mne sa to zdalo byť subjektívne ešte menej, naskakovalo to tam ako besné, ale verím ti.

A na prvý pohľad to podľa obrázkov vyzerá ozaj super, pre istotu si ale radšej ešte počkám na rulebook, snáď ho čoskoro zverejnia.

Akurát škoda, že nie je priamo v tejto kampani možnosť výberu jazykovej verzie, keďže predpokladám, že u nás bude asi väčšina ľudí čakať na českú verziu od Blackfiru. Budem hlavne držať palce, aby konečne motyka vystrelila aspoň pri Zaklínačovi, a nezmršili moc preklad, aby sme to nemuseli zase hrať so 100-stranovým zoznamom errát. :) 

Aj keď textov tam vyzerá byť požehnane, takže to bude opäť celkom challenge všetko vychytať.

25.5.2021 15:35:46

Já nevím jestli backnout tohle nebo ISS Vanguard popravdě líbí se mi všechno kromě figurek a artu zaklínačů ti se mi zdají vážně na nízké úrovni…..a divní od pohledu…..to je jeidné co mě odrazuje ale je to i dost zásadní…..naopak u iss vanguard jsou miniatury super a celkově se mi vše líbí

25.5.2021 15:37:04

Čekal bych spíš v stretch-goals akorát nějaké drobnosti jako lepší finiš karet, lepší jádra atd. Maximálně bych čekal pár exluzivních potvor navíc, alternativní artwork, kovové mince a tak.

Cena mě taky příjemně překvapila, bál jsem se, že to bude mnohem dražší, obzvlášť vzhledem ke kvalitě a množství figurek.

@rannie @Somnium Předpokládám, že půjde vybrat jazykovou verzi v pledge manageru po konci kampaně.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 15:38:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Dobrá kulišárna je, že ještě nezveřejnili stretch goals a dle mého úsudku čekají na to, aby správně nastavili rozestupy mezi nimi..:D

25.5.2021 15:46:42

Tak třeba Euthia taky měla Legendary Pledge, později se pak byli elementálové jako add-on a následně přibyl právě i Legendary Pledge Tier 2, kde byly i plastové miniatury elementálů oproti papírovým atp.

Něco v tomto smyslu jsem tedy měl na mysli.

A cena mě taky příjemně překvapila.

25.5.2021 15:47:10

@CzechWin no, je to prapodivné. Dokonce není nikdo aktivní ani v rámci komentářů. U takto hypované kampaně bych čekal větší zapojení. Uvidíme, jak to bude pokračovat.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

25.5.2021 15:54:10

Tak už první update..: https://www.kickstarter.com/projects/goonboard/the-witcher/posts/3199351

25.5.2021 16:01:18 | Upraveno autorem (porovnej)

V rámci kampaně na polské crowdfundingové platformě bylo jako 1. SG přidáno 8 karet průzkumu. Limit odemčení byl 4,6 násobek požadované částky.  Že bychom se dočkali SG až při 1,38 mil. $ … to snad ne.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

25.5.2021 16:14:45

Já bych se nedivil tichu během prvních 24h, předpokládám že takovou vlnu zájmu během první hodiny autoři nečekali (i když je to z brandu Zaklínače, dost dlouho dopředu pouštěli docela dost informací, takže mě osobně ta vlna zájmu rozhodně nepřekvapuje…). Představení stretch goals bych čekal asi až zítra, až odpadne prvotní hype. Vzhledem k tomu, že čísla skáčou o tisíce dolarů každou minutu, tak předpokládám, že budou muset kompletně přepracovat nachystanou road mapu stretch goals, jinak by bylo z fleku odemčeno všechno, co původně plánovali… :D

@speett 4,6-násobek mi přijde jako dost těžká podmínka, doufejme, že nastaví nějaké přátelštější podmínky stretch goals, když už je aktuálně vybrán pomalu 3-násobek…. Na druhou stranu bych asi neviděl podmínku toho 4,6-násobku úplně nereálně, když vezmeme v potaz ten nárůst jenom během dneška.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 16:15:19 | Upraveno autorem (porovnej)

neví někdo když jsem backnul za 1E jestli mám později tu miniaturu za backnuti během 24h?

25.5.2021 16:18:26

TwomblyCZ To by byla naopak nejhorší možnost. Protože pak by ta kampaň byla uplně zaseknutá a SG by se otevřel jeden za týden, neboť většina lidí naskáče teď. Naopak potřebují otevřít v těch prvních 24 hodně SG, aby i ti co přijdou s tím, že nemají 1st day addon zdarma si řekl, ok za ty SG mi to furt stojí.
Nebo mít daily SG, kde to bude co den to dostaneš automaticky SG bez toho kolik se nainvestovalo.

25.5.2021 16:19:42

Skelos Dokud to někdo nepotrvdí nebo nevyvrátí, tak zatím můžeme jen spekulovat. Většinou se to počítalo podle čísla backera a bylo jedno kolik člověk pledgnul, ale ne vždy. Určitě to bude ve FAQ brzo.

Edit: Už potvrzeno, že ano, ale tak napůl:
"If you upgrade to Standard or Deluxe later - yes you do!"
Tudíž otázka, zda je to myšleno před koncem KS nebo obecně (jako, že nedostaneš figurku za 1 dolar a musíš v PM udělat nějakou pledge.)

25.5.2021 16:21:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Stretch goals jsou zveřejněné, už je odemčeno 6 věcí, včetně dvou figurek Topivce a Půlnočnice. Mrkněte pro detail na stránku kampaně, určitě budou postupně naskakovat další.

@winring Měl jsi pravdu, bylo to rozhodně rychlejší než jsem čekal.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 16:23:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Zajímavé, že ty SG jsou na zagramw.to jiné.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

25.5.2021 16:25:09 | Upraveno autorem (porovnej)

@speett Vysvětlení SG KS vs Zagram psal tvůrce na BGG v jednom auditku:

"Each platform will have it's own Stretch Goals.
- Everything unlocked on one site is awarded to all backers on the other site, and vice-versa"

 

25.5.2021 16:31:18

Vybrán první milion USD, tak uvidíme jak to poroste dál. Na BGG bylo dokonce fórum se sázkami, kolik milionů se vybere :D

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 16:55:44 | Upraveno autorem (porovnej)

@TwomblyCZ můj odhad je někde mezi 7 - 9 mil, ale taky to může být ještě víc když vidím dnešek (ono pak to tempo imo docela zpomalí)

25.5.2021 17:14:34

Další stretch goals odemčeny..;)

25.5.2021 17:16:37

@xLachtan To bych viděl jako celkem reálný odhad. Dneska se půjdou všichni přetrhnout kvůli té day one figurce Eredina na koni, pak se tempo sice určitě jako u každé kampaně zpomalí ale na druhou stranu pak zase nastane prudký nárůst během posledních pár hodin. Když vezmeme v potaz, že už je vybráno 1,1 mil.USD a zbývá 17 dnů, tak bych se nedivil kdyby to bylo spíš k těm 9 mil.USD.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 17:24:33

Nechci kalit vodu, ale ta diskuse na Facebooku Blackfiru k příspěvku ohledně ceny retailového Zaklínače u nás, je docela výživná, takže myslím, že není pro potencionální zájemce moc důvod to nepodpořit už na KS.. (DPC 1899,- klasika, 3999,- deluxka)

25.5.2021 17:27:10 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kodak Když vezmu, že deluxe je teď pro jednotlivce za nějakých 3700,- i s poštou, tak to opravdu není moc nad čím váhat… Obzvlášť, pokud má někdo možnost vzít víc kusů a rozdělit si náklady na poštovné, pak je ta cena zase o pár stovek víc příznivá.

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

25.5.2021 17:46:25

Vybíráme z Bazaru

Akvárko
Akvárko
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas