Wing Leader: Victories 1940-1942

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Wing Leader: Victories 1940-1942 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Lee Brimmicombe-Wood
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nové

Vytvořil jsem dva “co kdyby” scénáře pro Wing Leadera. Oba se odehrávají v Československu v říjnu 1938 a pojednávají o tom, jak by asi vypadaly letecké boje v okamžiku, kdy bychom odmítli Mnichovskou dohodu. Díky Lee Brimmicombe-Woodovi, autorovi Wing Leadera, který mi pomohl při jejich tvorbě. Díky Marvinovi, který mi pro ně vytvořil grafiku letadel. A díky všem kamarádům, kteří mi pomohli s testováním scénářů. Těším se, že si je zahrajete a dáte vědět, jak se vám líbí. Uvítám také jakékoli historické či herní komentáře. Stahujte zde:

http://tinyurl.com/petrmojzis
2.5.2017 12:24:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Praha v plamenech
Dnes jsem zahrál jako čtvrtou hru scénář Praha v plamenech a musím napsat že to byl příjemný večer. Hra rychle plynula, letky se dostaly do kontaktu velmi brzy, a psala i zajímavé příběhy. Například únik osamělého německého pilota před dotírající českou perutí během tří kol, kdy se jej nepovedlo sestřelit ani třemi zásahy nebo naopak zasáhnout při hodu na sloupci +3. Výsledkem byla remíza, kdy se našim letcům povedlo rozprášit nepřátelské stíhače, ale bombardéry, kromě jednoho stroje, doletěly celkem v klidu do bezpečí. Z mého pohledu bylo nicméně nejlepší, a chtěl bych velmi ocenit scénář, jeho nastavení i sladění s vlastnostmi zúčastněných strojů, prostě Petrovu práci na něm, když hra ukázala jak se dá využít letová hladina a hodnoty stoupání různých letadel při úniku. V mých prvních třech odehraných "Supermacy" scénářích se nic podobného neobjevilo. Díky, fakt dobrá práce, těším se na další.

12.2.2018 23:34:09

RE: Praha v plamenech
Jsem rád, že se líbil. Těším se na dojmy z dalších! Je teda pravda, že jelikož je tohle "co kdyby" a jelikož by se strartovalo z těch polních letišť, měl jsem velký prostor vytvořit dost otevřenou situaci.

27.4.2018 20:38:32

Vybíráme z Bazaru

Prokletá stezka
Prokletá stezka
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 hodin

Offcanvas