Wildlands - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Osprey Publishing
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Zda se mi to, nebo tahle hra u nas opravdu neskutecne zapadla?

Mam ji skoro komplet - tedy vsechny herni plany, obe nove frakce a je to fakt rychle, variabilni, spravne nasiraci a soutezive. Skirmishovka do hodiny pro 4 hrace. Kazda frakce se hraje uplne jinak, kazda hra probiha jinak. Ano, ne vzdy je to uplne vybalancovane diky systemu staveni krystalu na plochu, ale me v tehle hre bavi i prohrat...

Za me opravdu jedna z nejvic nedocenenych her posledni doby.

Plusy:Krasne vypada, je rychla (hodina) a hra navic odsypa a clovek se nenudi, neceka se dlouho na tah. Jednoduche na nauceni.

Minusy:Premyslim co... Relativne vysoky podil nahody. A taky urcite upozornim, ze to neni hra na cely vecer. Jak je relativne kratka, tak se nabizi hrat ji nekolikrat po sobe, coz 2x je super, ale treti hra v jeden vecer uz prece jen pokulhava. Ale tak zas ktera hra ne.
29.1.2020 12:08:07

.
za mě asi největší mínus, že člověk dobírá karty jen ve svém tahu. Takže pokud se bráníš soupeři, neuděláš pak ve svém tahu už nic. A pokud se nebráníš... co je to za skirmishovku :D

29.1.2020 12:52:42

.
To se mi praveze libi. Clovek si pak vic rozmysli, co udela. Bez toho by to byl neustale jen dalsi interrupt. :) Ale chapu, co mas na mysli.

29.1.2020 14:28:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Skvělá hra
Je to vážně skvělá a rychlá hra. Dvě partie za večer jsou tak akorát. :-)
Mě se také líbí systém jak se dobírá. Tak si totiž musím rozmyslet co přesně udělám. A pokud o karty přijdu tak smůla.

Dlouho jsem neviděl tak rychlou a zábavnou hru, která se navíc velmi dobře vysvětluje í nováčkům.

29.1.2020 22:54:22

Vybíráme z Bazaru

Dobrodružné výpravy - Lhasa
Dobrodružné výpravy - Lhasa
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas