Warrior Knights

xxxxxxxxoo hodnoceno 80x (Seznam vlastníků)

Warrior Knights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Bruno Faidutti
Corey Konieczka
Derek Carver
Pierre Clequin
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

warrior knights twillight imperium alebo a game of thrones

Uz dlhsiu dobu rozmyslam nad zakupenim jednej velkej hry. Do mojho finale sa dostali prave tieto tri kusky, preto by som privital ak by mi tu niekto kto ma skusenosti s tymito hrami tieto hry porovnal z hladiska komplexivity, narocnosti, interaktivity, znovuhratelnosti, zabavy a hratelnosti pri roznych poctoch hracov(velmi by ma potesilo ak by nejaka hra bola dobre hratelna uz pri troch hracoch:D)pripadne mi nejaku z nich odporucil. velmi pekne dakujem za vasu ochotu a poskytnute informacie, ktore mi hadam pomozu vyriesit moju dilemu
28.8.2009 13:52:05

Joe

Porovnanie
Co sa tyka Twilight Imperium, plny zazitok z nej budes mat iba v siestich hracoch. Traja su nutne minimum, kde sa ale straca potencial politikarcenia a aliancii.

A game of thrones by som pri troch hracoch uz videl lepsie...

A Warrior knights velmi nepoznam, takze tu ti nepomozem ;)

28.8.2009 14:02:08

tenista
Game of Thrones neznám, takže nemohu soudit.

Co se ostatních dvou týče, tak TI3 si ve třech představit nedovedu a WK také nejsou ve třech to pravé ořechové, i když to jde. TI3 jsem hrál jednou v 8 lidech a prostoje mezi koly byly takové, že jsem do toho klidně mohl hrát i WK :D Než jsem přišel na řadu, byla neuvěřitelná nuda, ale hádám, že se zkušenostmi a menším počtem hráčů se to zlepší. Celkově jsem od TI3 očekával mnohem víc, než mi nabídlo. Nicméně chci ho ještě někdy vyzkoušet v menším počtu hráčů a ve skupině stejně zkušených lidí.

28.8.2009 14:03:38

prosba o typ
ako vidim ani jedna z tychto hier nebude pre troch to prave orechove...viete mi teda poradit nejaku inu vacsiu hru takehoto typu, ktora je dobre hratelna aj v troch hracoch?(nieco co nebude typicke eurogame).dakujem

31.8.2009 16:15:19

já osobně
bych teda ve WK ve 3 neviděl vůbec žádný problém...

31.8.2009 16:17:20

rbx

tenista
Runebound, Descent

31.8.2009 16:26:44

3
Pro tři hráče je rozhodně vhodnější WK než TI3.

31.8.2009 17:08:57

3
WK ve třech samozřejmě jdou a je to dobré, nicméně je to slabý odvar hry ve více hráčích. Pro tři jsou vhodnější hry, třeba End of the Triumvirate (i když to je takové wareuro).

31.8.2009 17:36:37

2 Tenista
o Starcraftu jsi neuvazoval? Nebo o Arkham Horror, a samozrejme jako vzdy, ja osobne doporucim Railroad Tycoon. WK je vyborny taky, ale jsem jeste daleko k finalnimu hodnoceni, kazdopadne ta hra ve me zanechala silny dojem, hrali jsme ve 4, jeden hrac zahy odpadl, tak jsme dohravali ve trech a nebyl to problem. Otazka ovsem co je nejlepsi je velmi tezka, pocitej s tim, ze jakmile prolomis onu hranici velkych her, nesmiuris se jen s jednou, takze at se rozhodnes pro cokoliv, case msi toho stejne poridis vice.

31.8.2009 19:20:02

Fr3NZyY
nevím proč, ale tebou založené téma 3 hráči málo? takže 2=nemá to cenu? mi nejde otevřít, tak ti odpovím tady...

Nenech se příliš ovlivnit tím co tady čteš, někdy to pomůže, ale někdy se to opravdu nevyplatí :). Pokud se ti WK líbí a sejdete se na hru ve 3, tak do toho jdi (na HRAS je mají za krásnou cenu). Já opravdu nevidím problém v hraní WK ve 3 je to dobré. A i ve dvou se to dá...

3.9.2009 18:26:11

Frenzy
Také mi to nejde otevřít.

WK ve třech jsou pouze dobré. Až od 4 začnou být super hrou. Ve třech si totiž každý může hrabat na svém a bez konfliktů je hra taková mdlá. Ve dvou už mi to přijde šílenost, je mnoho lepších her pro tento počet hráčů. Samozřejmě, že to lze, ale proč si kupovat hru, když její potenciál využiji jen na 60%?

3.9.2009 18:52:32

proc kupovat kdyz to vyuzijes na 60%
hele, ja bych duvod nasel, treba jen ten, ze tu hru chci:-) I kdybych si ji nemel zahrat vubec, myslim ze ten pocit taky znas:-)

3.9.2009 20:03:16

Ringo
Jo, tak tenhle důvod beru :)

3.9.2009 21:34:07

re
Díky za odpovědi.. já nevím proč to nešlo otevřít, to už se mi stalo jednou, takže díky že jste mi napsali tady;)
To beholder: jj na hras jsem se díval a 2x;) úžasná cena
No chápu že hry určené pro více lidí ztrácejí na kvalitě v méně lidech, ale co s tím když vypadají tak dobře:)
Jakou takovou pěknou komplexní hru by jste doporučili pro 2 hráče a možná i sem tam pro 3? Mě se zdá že v tak málo hráčích už hra nebude tak rozsáhlá..poraďte;)

7.9.2009 10:08:56

Fr3NZyY
War of the Ring, Railroad Tycoon

7.9.2009 10:12:33

Frenzy
pokud chceš komplexní hry pro dva, doporučuji hledat mezi wargames, můžeš začít nějakými lehčími a uvidíš, zda tě budou bavit - Hannibal, Europe Engulfed, z těžších pak Paths of Glory, Europe Engulfed...

7.9.2009 11:14:37

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie
Odhodlaní: Normandie
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas