Warrior Knights

xxxxxxxxoo hodnoceno 80x (Seznam vlastníků)

Warrior Knights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Bruno Faidutti
Corey Konieczka
Derek Carver
Pierre Clequin
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Je možné provést malé srovnání?

Zdravím a asi bych se obrátil na Syda, je možné provést nějaké srovnání Warrior knights a Titan? Jestli se tyto hry dají nějak srovnat vůbec. Možná že každá je jiná ves.
20.4.2009 11:06:29

pihorv
Tak tady je to opravdu o něčem jiném. WK mají více pravidel a čím více hráčů, tím lépe, u Titana tak max 4 hráči, pokud na něj nemáte celý den. U WK je třeba pečlivě naplánovat každý krok, je to něco jako Tikal na steroidech, nic vám neodpustí. Titan zase vyžaduje přehled, paměť a zpracování spousty informací najednou. Obojí jsou náročné hry, ale každá je úplně jiná.

20.4.2009 12:29:36

to Sydo
ok díky moc, jen jsem se chtěl ujistit, že je to každý jiná ves :)

20.4.2009 12:55:56

srovnání
Čauvec. Rád bych se tady přidal k pihorvoj a poprosil bych taky o srovnání her Game of Thrones a WK. Jsou si tyto dvě hry podobné, nebo jsem mimo stejně jako pihorv? Předem díky za odpověď.

2.11.2009 11:37:24

Toman
noo..myslim,ze to uz by sa mohlo lepsie porovnavat..a sam som zvedavy na fundovane porovnanie, snad tu pribudne:)

(..ale GoT, ak si este dobre pamatam, je o cosi zlozitejsia a tiez strany su "nevyvazene", su postavene na pribehoch (ako napr.v DUNE) ..vo WK su na zaciatku hry strany uplne "rovnake".. hlavne v ziadnej nie su kocky;)).. a tusim, ze rozsirenia sa uberaju uplne inymi smermi,no mozem sa mylit;)

2.11.2009 12:36:08

Vybíráme z Bazaru

Zakázaný ostrov
Zakázaný ostrov
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas