Warhammer Quest: Silver Tower

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Warhammer Quest: Silver Tower - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ladíme překlad

Ahoj komunito. Toho času moc není a tak bych vás rád touto cestou požádal o hlášení chyb na grafických úpravách na CZ překladu této hry. Postupně sem budu nahrávat soubory, tak jak je budu graficky zpracovávat, zatím nic netiskněte, chyby tam určitě nějaké budou a vydržte.
Hra je na 90% přeložená a bude zapracovaný i FAQ. Jen je toho textu více a jak jsem psal, času málo.
Za případnou pomoc předem děkuji.
3.10.2017 13:22:43

Až...
... admini schválí karty postav, tak prosím nehlaste chyby. Ještě jsem tam našel zásadní chyby a čekám, až budu moci soubor aktualizovat.
Karty Setkání / místností mám v grafice na 70%

3.10.2017 14:59:13

preklad pravidiel do grafiky
Ahoj, daj mi vedieť, či si nejako upravoval ten preklad pravidiel čo si mi posieľal vo worde, poprípade mi pošli upravenú verziu a ja sa ju pokúsim hodiť do tých pdf pravidiel

4.10.2017 09:36:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Ju
Teď je celý překlad ( pravidla, karty ) u člověka znalého Warhammeru fantasy, aby se na to koukl.

4.10.2017 10:07:45

skvělá zpráva
Ahoj všiml jsem si toho až teď. Sice hru ještě nemám, ale pokukuji po ní už dlouho. Rád se pak na překlad podívám. Ode mě máš rozhodně palec nahoru.

5.10.2017 15:39:58

Díky.
Karty předmětů ( pokladů ) už korekcí textu prošly, takže text na nich už by se měnit neměl. Je ke stažení.
Referenční tabulka je taky OK, otázkou je, zda korektor nezmění názvy některých monster.
Karty postav ( opravené ) jsou opět u adminů, tak se aspoň máte na co těšit.

5.10.2017 19:19:43

Update
Během příštího týdne provedu velký update všech souborů, plus nějaké věci přibudou. Měla by to být finální verze. Pak už jen hlásit překlepy nebo tak. Nakonec budou i pravidla v PDF. Asi ne úplně v top grafice, ale zdroj neovlivníme. Tak se těšte.

17.10.2017 00:43:56

...
Proběhl další Update. Zatím nikdo nehlásí žádné chyby?
Pravidla jsou komplet, leč čekáme na přeložení a zapracování FAQ.
Kniha Dobrodružství je ze 2/3 přeložená. Teď maká překladatelka na této knize.
Zbývají pak ještě karty Dovedností. Snad ty Vánoce stihneme.

8.11.2017 09:21:12

Ták...
... 100% základní krabice je přeloženo v současné době se všechen text prochází korekturou, i ten již použitý. Následně bude proveden update a natažení pravidel do PDF. U knihy dobrodružství budeme improvizovat. Ale v jakési grafice bude, když už se to dělá, tak ať je to hezké a nemáte před sebou A4 ve Wordu.

10.1.2018 03:37:48

Text
Veškerý text jsem dostal do ruky, po druhé korekci. Začne sázení textu do karet a průběžný update stávajících souborů.
Dále bude pokračovat kniha ( improvizovaně v PDF ) dobrodružství a poslední etapa bude PDF pravidla. Vše v grafice. Pouze textovou verzi zatím neplánuji. Rád bych to během první poloviny března - do konce března nahodil.

2.3.2018 18:41:11

Update
Dnes proběhl update.
Hotovo: Karty hrdinů, karty zkušeností, karty předmětů.

Tímto bych hrozně rád poděkoval Kateřině Lipowski za překlad veškerého textu, uživateli Laredo, který vdechl překladu duši a makal na korekturách a neměl to se mnou úplně lehký no a nakonec sám sobě, že jsem to tak dlouho vydržel.
Teď už zbývá "jen" karty setkání, referenční karty a karty nepřátel a namlátit obě brožury do PDF.
Vlastně přesně v tomto sledu bych rád soubory updatoval.

5.3.2018 11:53:28

Verze
Aktuální verze bude mít označení 1.1

5.3.2018 18:35:09

Pozor
Prosím nestahujte karty Setkání, mám tam chybu, tak ať to netisknete zbytečně.

8.3.2018 17:46:33

Oprava
Tak už to visí u adminů. Případné překlepy, chyby nebo blbě odskočené odstavce prosím hlaste, ať to můžu případně opravit za pochodu. Díky.

12.3.2018 08:51:04

ManlyGuy
Stejně si borec :)

12.3.2018 09:22:16

Karty setkání...
... stále u adminů. Tak vydržte.
Re Rukavička: ale prdlajs. :-)

18.3.2018 10:54:53

Update
Tak uz ty karty setkani muzete stahovat. Melo by to byt OK, vypadl mi z textu odstavec. :-(

23.3.2018 10:09:03

Sorry
Trošku jsem se zasekl s Shadespire. Dnes jsem updatnul referenční tabulky.

2.4.2018 18:35:41

Už...
... mám zpět brožury od překladatelky doma, tak naskenuji věci z Knihy dobrodružství ( exotičtí nepřátelé a další hrdinové ) a pohnu s překladem celkově.

14.4.2018 15:43:32

Kniha dobrodružství
Konečně jsem se dokopal a sesmolil knihu dobrodružství, která teď slavně visí u adminů. Snad se bude líbit. Ještě něco spáchat s pravidly. Asi to udělám podobně, improvizovaně, aby to dávalo hlavu a patu.
Pak už jen ty další potvoráky a hrdiny z originální knihy dobrodružství, ale to už je hudba budoucnosti. :-(

26.6.2018 12:16:05

Pravidla
Také visí u adminů a teď si dám dlouhý a zasloužený odpočinek.
Ještě pár věcí stále zbývá, ale tenhle maraton byl náročný.
Snad se nic zásadního nevytratil o a nic se nevynechalo, byť bylo potřeba improvizovat. Retušovat originál se mi nechtělo, takže ať slouží a zbytek zase příště.

28.6.2018 01:19:42

Překlad

Tak to je skvělé, díky moc...

28.6.2018 04:49:43

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas