Warhammer Quest: Cursed City

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Warhammer Quest: Cursed City - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyprodáno

Co to mělo znamenat? Předobjednávky byly pryč během 20 minut, navíc až po problémech z popadanými servery. Prý ani těch klíčů nebylo dost na všechny předobjednávky, ale to je nejspíš kec.
9.4.2021 09:18:38

Tuším,že avizovali,že klíčů bude určité množství...ale úlet,taky se na mě nedostalo

9.4.2021 09:34:07

Já předobjednal, tak snad mi to přijde....plánuje prosím někdo překlad?

9.4.2021 09:57:16

Nezvládli to, bude dotisk, jen si počkáte pár měsíců.

9.4.2021 11:01:22

Chvilku mi to připadalo jako nějaký mikromanagement a polil mě studený pot, že snad GW spadl pod Agrofert

9.4.2021 13:31:43


Na Planete Her maju stale 5+ kusov.

9.4.2021 16:10:05

Pár hodin jsem zaváhal, což stačilo, aby se těch pár kusů CC vyprodalo i na Planetě. Důvod toho zaváhání byl ten, že jsem si spočítal, kolik jsem dal do Blackstone Fortress (CC je podle všeho naprostý klon BF jen v jiném prostředí).

Jen základ + všechna rozšíření vyjde na 14.554,- (bez poštovného).
Všechno to mám uložené ve třech boxech (nastříkaných)
https://www.elespo.cz/box-plastovy-l-velikost-vnej-rozmer-443x310x248mm-extol-premium-8856072
2.697,-
Figurky jsou uložené v molitanech
https://www.deskoland.cz/Penove-desky-pro-dalsi-upravu-c8_277_3.htm
už nevím přesně které, ale min. 1.500,-
Terény pro základ a Ambula mám z
https://tabletopterrain.shop/products/blackstone-fortress-compatible-token-set
což je 70€ + pošta a clo a daň (+- 2.500)
kdybych chtěl dokoupit zbytek (uvažuju nad tím), tak je to dalších 270€ bez dopravy, daně a cla.
Nepočítám všechny obalené karty (i když obaly nejdou sehnat) a barvy.
21.251,-
Se zbytkem terenu se 100% dostanu přes 30.000,- a i když mě Cursed City láká, radši těch dalších 30 litrů vrazím do něčeho jiného :(

14.4.2021 14:55:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Já to vidím podobně. Zaplul jsem taky do BF a základ u Cursed za čtyřku se mi moc kupovat nechce.

15.4.2021 15:56:41


Nejvtipnější je ten inzerát za v bazaru za 5999 tak ten nakup za čtyřku asi není špatný nápad ????

16.4.2021 15:47:59

dona 42
Však si vrážej prachy do čeho chceš :) Mě třeba BF vůbec nezajímá = nebudu pořizovat, kdyby to bylo za korunu.. nějak nerozumím tvému postu nebo je to jen přemýšlení nahlas? Mám více KS deskovek, do kterých jsem vrazil několik tisíc a nelituju toho.. pokud mě ale něco vyloženě neosloví nebo mám pochybnosti, prostě do toho nejdu..

16.4.2021 19:29:21

A jinak čtyřka za GW figurky není moc :D byť se to zdá, podle všeho ti hrdinové dost možná nepůjdou sehnat mimo, takže limitka, běžně se některé figurky od GW prodávají kus/600, takže 60 miniatur cca za 4 litry je furt dobré.. ano můžete si koupit deskovku za půlku se stejným nebo větším počtem miniatur, ale prostě nebudou tak kvalitní, je jen o preferencích, někdo preferuje hru klidně s meeplama. No a jestli někdo koupil na přivýdělek.. inu neprohloupil :)

16.4.2021 19:32:26


No posledne informacie hovoria, ze dotisk nebude. Oficialne vyhlasenie to nie je, len komunikacia na twitery od WH komunity (tj oficial). Dufam ze sa to zmeni lebo je to dost sklamanie, vydavat zakladnu hru je predpoklad ze budu nasledovat rozsirenia ako sme videli u BSF a vacsina ocakavala ze ze tomu tak bude aj u CC. Samotny pribeh prezradza ze toho bude viac. Takze je to cele divne, dufam ze casom sa to zmeni a pridu nove kusy. Momentalne to sposobi len vystrelenie ceny co nik nechce.

17.4.2021 08:53:57

Kdyz to neni oficialni prohlaseni, tak to neni oficialni. Dotisk podle me stopro bude. Nekde se to i psalo asi pred tydnem. Byli by sami proti sobe, kdyz se jim povedlo udelat tak monstrozni hype zalozeny jen na figurkach. Protoze ruku na srdce, vsichni vime, ze herne je to prumerna tuctova hra.

17.4.2021 10:00:33


Ano psalo se to několikrát na FB a tak. A všechny tyto příspěvky, že to bude stálý produkt jsou již smazány. Proto je kolem toho takové halo. Kdyby šlo jen o to, že stáhli stránku z obchodu, nikoho by to úplně nevzrušovalo.

Spekuluje se, že dotisk bude trvat dlouhou, jako opravdu dlouho v řádu měsíců, či třeba i let a proto, aby neprovokovali, tak to radši stáhli, aby to nebylo na očích, než to bude zase dostupné.
Druhá varianta co se spekuluje je, že si to GW spočítalo a zjistili, že díky Brexitu a různým spojeným podmínkám (jako že produkty z UK musí být vyrobeny ze 70% v UK jinak nějaké vysoké clo, poplatky atd...), že to nejsou schopni výrobně/finančně utáhnout a tak to zrušili.

17.4.2021 10:56:38

Oznamený reprint a aj expanzie v 2022.

23.12.2021 19:39:20

Vybíráme z Bazaru

Terra Futura
Terra Futura
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas