Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Warhammer: Invasion - Legends - new Deluxe Expansion

"Legends: The Legends extension introduces a new type of card for Warhammer: The Card Game Invasion Scalable. This new type of card highlights the greatest heroes in the history of the Old World. These cards have power and capabilities that represent their individual strengths and their effects on the whole of your strength. The extension provides two legends in Legends race, plus neutral cards and additional cards for each race. "

Tohle je převzaté z nějakého francouzského webu...

Zkráceně česky - Bude nové deluxe rozšíření, ve kterém se objeví nový typ karty. Jedná se o největší hrdiny historie Starého Světa. Tito hrdinové budou mít nějaké speciální, individuální, unikátní vlastnosti. A pokud to správně chápu, tak tam budou 2 nové rasy (nějaké legendární) + neutrální karty a karty pro každou rasu.
14.2.2011 21:14:21

to Beholder
a neni to spis 2 legendy na rasu?

14.2.2011 21:18:17

ndru
a co je to to Legends race?

Nebo jedině že ti hrdinové budou patřit pod Rasu, která se bude jmenovat Legends. Ale to mi zase přijde málo že by tam byli jen 2.

14.2.2011 21:23:45 | Upraveno autorem (porovnej)

uvidíme
Rád si počkám na oficiální oznámení od FFG. Ovšem je fakt, že už dlouho se na téma velkého rozšíření mlčí a proto je pro mě tato informace pozitivní vlaštovkou.

14.2.2011 21:23:59

Vybíráme z Bazaru

Zámky Burgundy s vychytaným 3D insertem a češtinou
Zámky Burgundy s vychytaným 3D insertem a češtinou
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas