Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počet kusů rozšíření

By mě zajímalo, kolik stejných core setů a battlepacků kupujete v každém vydání? Některé karty jsou jen 1x, přičemž v decku můžu mít 3x. Domlouváte se a skládáte se ve více lidech? Kompletujete řád i destrukci celou nebo se jen zaměřujete na jednu stranu či jen na jednu jedinou rasu ?
12.4.2010 06:30:15

počet
Já mám core set ve dvou exemplářích a battlepacky kupuji jen po jednom. Ten další větší, tedy Assault on Ulthuan už zase kupuji ve dvou kopiích. Už se na něj těším. Do konce týdne snad dorazí.
Jinak my si zde hrajeme jen tak mezi sebou. Turnajoví hráči toho asi kupují víc. Jinak si mezi sebou nic nevyměňujeme. Každý chce mít pokud možno vše.

12.4.2010 12:22:44


mám zatím core set 2x ale plánuju ještě jeden dokoupit, stejně jako Assault. Co se týče battle packu, tam záleží jaké karty potřebuju, ale většinou je to 2x nebo 3x.

12.4.2010 13:15:39

Order/Destrukce
Jelikož nejde mít v jednom balíku namíchané karty řádu i destrukce, tak je na takové normální hraní nejlepší si sehnat ještě jednoho fandu a když každý koupíte od každé sady a rozšíření jeden kus, tak si potom můžete rozdělit order a destrukci. Takhle to děláme my a pak máš každou kartu aspoň 2x a to již na slušné hraní stačí. Jinak od další řady rozšiřujících battlecků již bude v balení každá karta 3x, tak bude stačit koupit jeden ve dvou hráčích.

12.4.2010 13:58:00

...
Ty 3 karty stejne budou jen BP, core set zustane ve stejnem slozeni, ale urcite je to vyhoda. Ja to zatim vidim taky na 2 kusy od kazdeho vydani. Ale kamarádi by mohli kupovat na poloviny. Sem zvedavy ...

12.4.2010 16:25:31

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas