Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Odkup karet

Nenašel by se někdo, komu se tahle hra už jen válí v poličce a měl by zájem se jí za rozumnou cenu zbavit? Chtěl bych pořídit hlavně Core set.
14.7.2012 14:56:31

nabídka
Ahoj leeroyer,
nenabízím přesně co sháníš, ale i tak ti mohu učinit (snad) zajímavou nabídku.
Mám na prodej karty z prvního cyklu. Jedná se o všechny karty, které byly v prvním cyklu po třech kopiích, tedy jde celkem o 180 ks karet. Z každého cyklu je to 10 karet ve třech kopiích. Karty jsou úplně nové, nikdy nehrané.
Cena 300,-Kč + 50,-Kč poštovné, případně osobní předání okr. Náchod.

15.7.2012 10:58:15

Deth
Jen abych si to upřesnil, tak se tedy jedná o karty z The Corruption Cycle, čili z 6ti battle packů. A jde jen o karty, které vyšly v battlepackách 3x, čili kusy po jednom, nebo po dvou to neobsahuje? Dál by mě zajímalo, jestli se z toho dá postavit nějaký alespoň funny balík na otestování vzhledem k nepřítomnosti core setu..

15.7.2012 16:31:45

leeroyer
V Corruption cycle byly karty 10x po třech a 10x po jedné. Pochopil jsi to správně, já nabízím tedy veškeré karty, které byly ve třech kopiích.
Zklamu tě, ale k sestavení balíčku to není. Já ti to nabídl jako, podle mě, zajímavou možnost rozšíření Core setu, když si jej koupíš. Aby jsi si užil deckbuilding.

15.7.2012 16:51:23

leeroyer
ahoj prodal bych to ale pouze vše co mam. 2 krat corest vsechny velke rozšiřeni a spousta battlepacku. puvodní cena asi 9000kč pustil bych to tak cca za 3000kč

15.7.2012 17:48:06

odkup
Hassan23: Sice je to hezká a cenově hodně slušná nabídka, ale vzhledem k tomu, že se nechystám tu hru hrát nějak turnajově ve velkém, ale jen občas na koleji a se známými, tak do toho zatím 3000Kč vrazit nechci. Každopádně děkuju za nabídku.

Deth: Tak jako tak je to super nabídka.. zkusím sehnat core set a případně bych dal koncem víkendu/začátkem příštího týdne vědět, jestli bych to teda vzal.

16.7.2012 15:54:29

leeroyer
Jasně, v pohodě :-).
Když budeš mít zájem ozvi se. Dokud se budou karty doma válet, budou k dispozici ;-).

16.7.2012 16:45:36

odkup
Vážně by se někdo nechtěl zbavit hlavně toho core setu? Třeba někdo, kdo má doma 2/3? :)

17.7.2012 16:45:58

prodej
vzhledem k tomu, že můj jedinej spoluhráč hassan23, již prodal sve warhammery, tak mi nezbývá než nabídnout totéž :-))) pokud máte někdo zájem o koupi kompletního setu až po Legendy, tak se ozvěte, určitě se nějak domluvíme .-)

28.8.2012 11:56:10

leeroyer
psal jsem ti do pošty, tak se kdyžtak ozvi, pokud ten coreset ještě sháníš...

7.9.2012 22:00:16

Vybíráme z Bazaru

Marvel united rosireni spiderman,strazci galaxie o
Marvel united rosireni spiderman,strazci galaxie o
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas