Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lizardmen a Vampire COunts v novém rozšíření!

http://www.fantasyflightgames.com/edge_npm.asp?eidm=23
17.6.2010 09:31:25

March of Damned
jj, právě jsem na to koukal a na tohle se hodně těším. tak trochu i závidím hráčům destrukce ty vampýry a nemrtváky, které mám rád :), ale lizardmeny si určitě taky oblíbím

17.6.2010 09:41:01

3 kopie karet
... a co je super, že ač nejde o battle pack, tak budou karty ve třech kopiích, tak nemusím kupovat více balení.
Kdyby to bylo jako Assault on Ulthuan, tak bych kupoval 2 balení.
Každopádně první představená karta se mi líbí, je to opravdu velice krásná, spanilá "blondýnka" :-))) .

17.6.2010 10:55:19

kopie
Dříve tvrdili, že počet kopií karet v expanzích nechají jako u Assaultu. Ale samozřejmě mi to nevadí. :)

17.6.2010 19:20:52

Cena
Zvláštní je ale cena, která zůstává 29,95$ stejně jako u předchozího deluxe rozšíření AoU. No nicméně neměl jsem už v plánu další battlepacky pořizovat, kvůli ceně (3 kopie jsou sice fajn, ale ta cena je pro studenta už sakra výdaj), ale po tomhle novém konceptu dalších ras jsem opět získal chuť do hraní WHI. Jen se trochu obávám, aby to pak nedopadlo jako se skaveny, kde jednotlivé rasy se používají jako doplňky pro neutrální karty (jestli tedy chápu správně, že Vampire Counts i Lizardmen nebou mit svoji vlastní ikonku, herní styl a vlastní capitol).

18.6.2010 12:20:42

Havelock
Ikonku mit nebudou, nicmene oproti skavenum maji tu vyhodu, ze te vyjdou vyrazne levneji pro plnohodnotnou hru, jelikoz je tam budes mit 3x v tom baleni, zatimco v CP jsou skaveni po jednom. Coz teda trochu oslabuje pozici skaveniho baliku oproti temto, pokud do toho nebudes chtit narvat moc penez...

18.6.2010 13:12:32

Vybíráme z Bazaru

Farmerama
Farmerama
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas