Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cataclysm

Nová expanze a zároveň změna vydávání Warhammer: Invasion. Už žádné Battle packy, ale třikrát ročně větší rozšíření. A že by to bylo i u dalších LCG?

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3923


Cataclysm will be the game’s fourth deluxe expansion, and it will also be the first in a new release model. Starting with Cataclysm, Warhammer: Invasion The Card Game will shift away from monthly Battle Packs to the release of three larger, deluxe expansions per year.
Last year, we made a similar adjustment to the release schedule for Call of Cthulhu: The Card Game. The change has been well received, and while monthly expansion packs are still the best fit for our other Living Card Games®, we are confident that this release model is better for both Call of Cthulhu and Warhammer: Invasion The Card Game, and we are excited about the future of all our LCG lines!
4.2.2013 18:58:05

překvapení
Tak FFG fakt překvapili. Už jsem ani nečekal, že se nějaké velké rozšíření objeví a hle...
Zase na druhou stranu, když mění způsob vydávání balíčků, tak je to potom jasné.
Zatím nevím, zda z toho mít radost nebo nikoliv. Uvidíme, jak hodlají ty deluxe rozšíření koncipovat, co se herního mechanismu nových karet týká.

5.2.2013 09:19:38

deluxe expanze
Tak ja rozhodne tleskam tomuto rozhodnuti, uz pred nejakou dobou jsem prestal kupovat battle packy, prece jenom nehraju tolik, nicmene deluxe expanze mi porad prisly jako zajimava varianta na obcasne rozsireni sady karet a hernich moznosti.
Ani bych se nezlobil, kdyby ten pocet velkych rozsireni byl 1-2 za rok, to bych urcite sel do vsech.

Co je take zajimave, ze Cataclysm prinasi pravidla pro vice hracu. Nemel jsem cas si to poradne zatim precist, ale zni to zajimave.

5.2.2013 21:51:48

Vybíráme z Bazaru

Dungeon Saga Origins Kickstarter Legendary Pledge
Dungeon Saga Origins Kickstarter Legendary Pledge
Akt. cena: 2490 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas