Warhammer Age of Sigmar: Warcry

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Warhammer Age of Sigmar: Warcry - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co do začátku

Hra mě poměrně zaujala a rád bych ji zkusil, ale nechci kupovat základní sadu, neb figurek i terénů máme hafo hafo z jiných Games Workshop her.

Zajímá mě tedy: co všechno budu potřebovat ke hře dvou hráčů, pokud si vyrobím vlastní žetony a kartu frakce si vytisknu z internetu? Bude stačit koupit si k preferovaným frakcím card packy, nebo je potřeba ještě něco víc?

Co přesně vlastně má ten card pack představovat? Když koukám do knihy Agents of Chaos, tak tam je zmíněných 36 skaveních jednotek, ale v tom card packu je skaveních karet jen 20, takže z toho moc moudrý nejsem...

19.4.2021 12:19:06

nepotrebuješ okrem modelov nič. Kúpiš alebo sosneš knihu pravidiel (kde sú aj karty na určenie mapy, environmentu, twistu a questu), a knihu kde sú všetky jednotky. Určite nekupuj tie "packy pre frakcie" - zbytočne vyhodené peniaze.
----------
https://www.instagram.com/lacikmaj/

19.4.2021 14:00:40

Super, to rád slyším.
v základu je to tedy Rule book + Battle cards (pokud chci originál) + vyrobit žetony.

Jde mi teď spíš o ty frakce. Skaven card pack nejspíš potřebovta budu, protože ke stažení ty karty nejsou a v základním rulebooku taky ne a podle něčeho tu armádu postavit a hrát musím... ta "Kniha se všemi jendotkami" je která? Trochu se v záplavě těch expanzí a balíků a nevím čeho ještě ztrácím.

19.4.2021 14:05:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Stačí ti CoreBook, který se dá sehnat na internetech (nebo je zde částečně česky) a staty jednotek a schopnosti warband (karty nutně nepotřebuješ). Písni případně jaké bandy chceš. Např Skaveni jsou v knize Warcry: Agents of Chaos.
Gerlant
_______________________________
Namalované figurky do deskových her: https://www.instagram.com/sumbera.dan/

19.4.2021 15:51:26

Vybíráme z Bazaru

Dwarven Beerfest (EN)
Dwarven Beerfest (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas