Warhammer Age of Sigmar: Champions Trading Card Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Warhammer Age of Sigmar: Champions Trading Card Game  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info pro začátečníky

Zdravím,

jsou tu nějací hráči téhle "nové" kartičkovky? Pokud ano, jaké jsou dojmy? Má smysl se tím zabývat? Obstojí to jako karetka, nebo je to prostě jen další relativně nezajímavý TCG? A nehraje náhodou někdo v Brně, že bych se mrknul, jak to vypadá v akci? :)
29.10.2018 16:07:11

online

myslím, že se dá hrát i online. Tuším v android marketu jsem jí viděl.

29.10.2018 18:35:40

ok227
Jo jo, dá. Dokonce do začátku dostaneš i nějakej ten booster zdarma, ale zbytek musíš tak či tak koupit. Pokud vím, funguje to na bázi skenování karet z decků a boosterů.

29.10.2018 19:19:13

O hře
Ani, dá se hrát online a je to super jako databáze karet, člověk se tam naučí slušně pravidla (případně si ověří co a jak funguje) a může si zahrát i pokud karty vyloženě nemá, nebo nemá spoluhráče. Já to mám spíš na občasné zabití volných chvilek. S kamarádem hrajeme a hodně jsme rozepsali své dojmy a postřehy na Deskozroutu.
Takže jen takové shrnutí. Rekl bych, že jsem vcelku protřelý hráč různých TCG, CCG a LCG. Hru jsem primárně bral kvůli tématu s tím, že se uvidí jaké to bude. Byl jsem překvapený a poteseny, když jsem hned po pár hrách zjistil, že ta hra má potenciál. Je to rozhodně zajímavé a originální. Trochu vidím problém ve vyváženosti jednotlivých frakcí (respektive jak snadno/těžko se staví balíky ze základů a nějakých boosteru). Máme to a kamarádem rozdělené, já mám destruction a death a on order a chaos. Rozdělení bylo na základě sympatií, netušili jsme ani jak se to hraje. Ovšem hned po pár hrách a následně po otevírání boosteru bylo vidět, že mám v boosteru karet trochu víc a navíc je snazší u mě stavit i různé strategie, zatímco takový order je vcelku náročné postavit jinak než má stormcasty. Ale možná to bylo jen náhodou.

29.10.2018 20:11:05

Hraní v Brně
Taky mě hra zaujala, avšak zatím jsem v Brně nějakou hráčskou komunitu nenašel. Takže pokud je tu více lidí co hraje/zvažuje začít, dejte vědět, rád se přidám.

31.10.2018 08:23:02

Karty
Ahoj, kdyby někomu přebývaly karty tak pisnete sz. odkoupim.
Jinak lepší karetku z tohoto prostředí sem ještě nehrál.

25.12.2018 23:40:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní v Praze?
Ahoj,

našel by se někdo na nějaké pravidelně nepravidlené hraní? Aktuálně jsme dva a to není ono.

streetek: Karet navíc mám dost, kdyžtak napiš zprávu. ;)

6.1.2019 23:06:44

Praha

Ahoj, pokud hledate nekoho s kym hrat v Praze, tak napiste.

28.4.2019 09:08:09

hraní
Najde se tu někdo kdo hraje přes aplikaci. Mám to stažený ve Switch a mělo by to být cross-play.

22.9.2019 20:49:14

Vybíráme z Bazaru

This War of Mine: V obležení
This War of Mine: V obležení
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas