Warhammer 40 000: sběratelská karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Warhammer 40 000: sběratelská karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Games Workshop
Sabertooth Games
Autoři: Luke Peterschmidt
Ryan Miller
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sady

Hra se s novymi sety nejak pravidlove meni nebo jen rozsiruje skalu jednotek?
28.7.2011 21:51:23

Re:
Pravidlově se hra nemění, pouze se rozšiřuje množství jednotek a jsou přidány sektory o které se bojuje.

15.8.2011 09:43:39

Sady
dokonce karty v další edicích nejsou výrazně silnější než karty z edic Pandora, Coronis a Delos, což je dobré. Standardně máme postaveny balíky na mixu jednotek z různých edic, přesto převládají karty Pandory, Coronisu a Delosu. V těchto prvních sadách prostě byly klíčové jednotky, jako Mariňácký medik, bez kterých se hráč za Mariňáky neobejde. To vidím jako velmi pozitivní na této sběratelské hře. Neboť u mnohých her pak karty z nových edic jsou výrazně silnější což je nevýhoda.

15.8.2011 19:43:53

Pravidla...
Mám dotaz na pravidla. Jak zacházet s textem ... tato jednotka získá +2 k rychlosti proti jednotkám jdoucím na zteč... rychlostí přece blokuji pouze střelbu. Takovýchto karet s podobným textem je víc, nejedná se tedy o chybu. Výše uvedený text je konkrétně z karty SM:Space Wolves "Bojová skupina Vethorn!

herna Jotunheim, Liberec

17.5.2012 09:54:43

Pravidla
toto znamená, že pokud Bojová skupina Vethorn útočí střelbou na jednotku protivníka, která je na zteči (charging) tak má v tu chvíli BS Vethorn rychlost 3 a nikoliv 1. Tzn. že protivník může blokovat pouze jednotkou s rychlostí 4 a vyšší.

24.5.2012 16:55:51

herna Jotunheim, Liberec - turnaje
koukal jsem, že jste v Liberci rozjeli turnaje. Škoda, že to je mimo mé možnosti dojet si zahrát do Liberce. Jinak bych rád zahrál. Chodí někdo na ty turnaje?

24.5.2012 17:10:55

herna Jotunheim, Liberec - turnaje
Turnaje ještě ne, i když by to nebyl problém. Máme tady 6 hráčů. Moc bychom uvítali hráče odjinud. Turnaj v Jotunheimu není problém, červen je volný a hraje se i v so a ne...

25.5.2012 08:24:05

karty
Dají se ty karty ještě vůbec někde sehnat? Kdysi jsme si se spolužákem asi tak 8 let zpátky tuším koupili každý jeden starter, ale kdo ví, kde je mu dnes konec... tak jsem přemýšlel, že bych si pořídil ještě jeden starter, pokud by byl za nějakou rozumnou cenu, abych měl 2 balíčky, kdyby náhodou.. :)

25.5.2012 08:46:33

karty
Startery a boostery v češtině se už asi sehnat nedají. Pouze odkoupit karty od hráčů co už to nehrají. Dají se tací najít viz diskuze "karty výměna nebo prodej". Případně i já sám mám kolem 1000 karet, bych mohl nějaké odprodat nebo vyměnit.

25.5.2012 09:43:23

Ahoj,

chtěl bych zkusit sehnat Starter pack Eldarů, jestli někdo náhodou nemá? Rád odkoupím ;-)

Jinak mám k dispozici startery Orků, Maríny, Temných Eldarů a Chaosu, tak kdyby třeba někdo chtěl zahrát, ideálně v Liberci nebo Plzni, můžeme se nějak domluvit :-).

3.12.2023 19:24:44

Vybíráme z Bazaru

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 720 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas