Válka o Prsten (druhá edice): Válečníci Středozemě

xxxxxxxxxo hodnoceno 12x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice): Válečníci Středozemě - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Válka o Prsten (druhá edice)
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Galakta
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

oprava překladu

Zjistil jsem, že na kartě Stezky mrtvých je chyba, která má vliv na hru, je tam, že pokud je Chodec nebo Aragorn v regionu Rohanu či Gondoru s obleženou pevností, přesuňte ho s libovolným počtem dalších zde se nacházejících Společníků do Erechu. Odteď je ve hře frakce Mrtví muži z Šeré brázdy.

Správně má být: Pokud je Chodec nebo Aragorn v regionu Rohanu či Gondoru (a to i v případě, že je v obležené pevnosti)....
Takže se omlouvám mrzí mě, že chybu budou mít i lidi co si nechávali tisknout karty u Tangrama, ale bohužel s tím nic nenadělám.

Dále jsem zjistil, že u postavy Stromovous došlo v novějších printech k úpravě textu a to jak u verze k Warriors of Middle-Earth tak i u promo verze k Lords of Middle-Earth.
U verze z Warriors je nově doplněno, že se počítá jako Společník i pro účely udržení karty Entí frakce ve hře, přibyla nová schopnost:
Kořeny a větve! Když zahraješ kartu události “Pochod Entů” nebo “S námi přijde soud”, můžeš zopakovat hod kostkou, která minula.
a jeho schopnost Zemí zrozený je použitelná i v Orthanku.
Tato poslední úprava platí i pro promo Stromovouse, u něj je rovněž nová schopnost Kořeny a větve!, která zní: Když zahraješ kartu události “Entí probuzení”, můžeš znovu hodit kostkou, která minula.

Opravené karty jsou umístěny zde https://uloz.to/file/1BcTOecVNson/opr-rar
soubory do kterých patří budu tady na ZH aktualizovat.
11.9.2019 14:33:43 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Díky za opravu!

11.9.2019 20:00:36

Vybíráme z Bazaru

Unsettled: Framework and Planets 001-002
Unsettled: Framework and Planets 001-002
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas