Waldschattenspiel

xxxxxxxxoo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Waldschattenspiel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Kraul
Autoři: Walter Kraul
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Nějako jsem nepochopil pravidla. Ten strom, kde se skřítci mají srotit určuje kdo? Nebo to není žádný předem určený strom a skřítci se scházejí libovolně? Kdo to řídí kam se mají sejít? Tu domluvu kam se sejít přece ten lajtfýrer slyší, nebo si to jenom ukazují? Nesklouzne to potom k tomu, že se někde srotí velká skupina trpaslíků a ti pak společně unikají světlu? Při hře méně hráčů, každý ovládá více trpaslíků a jsou ve hře vždycky všichni trpaslíci?
29.2.2012 11:21:13

kren
Neni to zadny predem urceny strom, mohou se sejit u libovolneho. A musi byt potichu nebo si to ukazovat, jinak to fuhrer slysi. Velka skupina trpasliku se srotit muze, ale zaroven je take fest zranitelna. Ve hre jsou vzdy vsichni trpaslici.

29.2.2012 11:32:51 | Upraveno autorem (porovnej)

to Sydo
OK, vsjo jásno ;).

29.2.2012 11:39:58

Překlad
Jak to vypadá s českým překladem, bude už? Teoreticky dle seznamu na něm pracuje od února PJ...
Pokud ho někdo máte, můžete ho prosím nahrát? :)

17.9.2012 13:17:17

Díky za překlad
Velký dík patří uživateli alkocian za přeložení :))

16.10.2012 13:03:55

Pravidla
Ahoj!
Ohledně pravidel by mě zajímalo:
a) V pravidlech se píše, že když světlo dojde ke křižovatce, může se rozhodnout, kterým směrem se chce dál ubírat. Znamená to tedy, že může jít i zpět?
b) Může se osvobozený trpaslík ihned přemístit a například osvobodit dalšího trpaslíka, ...?

4.1.2013 20:54:39

...
Tyhle věci by mě také zajímaly. Opravdu nikdo neví, jak to je správně?

7.1.2013 14:09:15

ad světlo na křižovatce
A nemáte to fuk. Tak si to hrejte tak, jak se dohodnete všichni hráči. Vždyť u téhle hry o nějaká striktní přísně závazná pravidla vůbec nejde.

7.1.2013 14:15:01

Krizovatka
Vracet se nesmi, musi jit nekterym zbyvajicim smerem.

My hrajeme, ze muze osvobozovat az v dalsim kole.

Ale jak rija Kren, u tehle hry je to asi i jedno.

7.1.2013 14:21:11

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména
Krycí jména
Akt. cena: 210 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas