Waldschattenspiel

xxxxxxxxoo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Waldschattenspiel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Kraul
Autoři: Walter Kraul
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PJ
PJ - avatar

Diskriminace?!

V jiném vlákně mě na tuto originální hru nalákal sydo, tak jsem si zagooglil a jal se ji objednávat (po všech čertech). A všechny pokusy skončily rozčarováním!

Zkoušel jsem britský Amazon, německý Amazon a asi tři německé eshopy (a ano, vím, že v německém seznamu musím koukat na písmeno "T"). Ani jednou nebylo možné zaslat zboží do ČR (a přitom zde byla možnost zaslat zboží na Slovensko, do Polska a někdy i do exotických destinací typu Angora, apod.).

Přitom britský Amazon jasně specifikuje, do kterých zemí může být dopravován určitý sortiment, a u her a hraček a je jasně v seznamu uvedena ČR. Přesto tuto možnost nelze zvolit. Na to, že jsme v unii, je to poněkud na h***o...

Takže dotaz: co je tohle za bordel?! A druhý, tentokrát věcný dotaz - máte někdo představu, odkud je možné si hru milostivě zakoupit??? Případně byl by někdo schopen a ochoten hru sehnat/dovézt???

Díky všem za pomoc...
28.11.2011 23:01:09

PJ
Ja bych zkusil kontaktovat primo prodejce. Treba na eBay maji kolikrat napsano, ze posilaji jen nekam a pritom po dotazu poslali do CR bez problemu. Ja si to privezl z Essenu, bohuzle uz nevim, jak se jemnoval prodejce.

29.11.2011 08:18:42

PJ

sydo
Dík. Máš na mysli nějakého konkrétního prodejce nebo všeobecně?
Já jsem kontaktoval jak Amazon, tak dva eshopy, ale zatím mi nikdo neodpověděl :-/

29.11.2011 08:27:07

PJ
Myslel jsem napsat tomu konkretnimu obchodu na Amazon.de. Pokud neodpovedi, tak jsou to hajzli :( Drzim palce. I kdybys neuspel - hru je ultra snadne vyrobit, kdyztak ti namerim stromecky ;)

29.11.2011 08:34:59

PJ

sydo
Dík, zkusím. Jinak z jednoho šopu už odepsali, doslova cituji:

"Sorry, we can not delevery.


Have a nice time


mit spielerischen Grüßen aus Viernheim"

29.11.2011 20:04:04

PJ
A nespletl sis to? Ty se máš přece fotit s křeččí hrou :)

30.11.2011 06:05:04

PJ

ikri
Chtěl jsem Tě překvapit fotkou, kde se nahatý schovám ve tmě za jedním tím stromečkem z této hry ;-)

30.11.2011 07:23:44

vyrobit:-)
Vygooglila jsem si obrázky a myslím, že míň námahy dá si ji vyrobit samodomo, než vykomunikovat ofiko verzi :-)) A když člověk připočte ještě pracovní čas, aby si na ni vydělal...

Hezké atmosferické foto:
http://www.flickr.com/photos/chrysophylax/241897395/lightbox/

19.2.2012 23:32:26

výroba
Po přečtění Sydovy recenze mám poměrně jasno - tuhle věc musím mít. A vzhledem k tomu, že jak se zdá možnost jejího sehnání se limitně blíží nule, nezbyde mi, než si ji vyrobit. Mapu nakreslím (z fotek na bgg nakoukám rozložení polí), stromy budou z kartonu (později možná překližky), pinčlíky mi vymodeluje kamarádka z moduritu a pravidla do mateřštiny přeložím...

Jenom bych chtěl poprosit šťastné majitele: Mohli byste mi, prosím, změřit jak vysoké jsou ty stromky a jak širokou mají základnu? Díky moc!

20.2.2012 10:59:58

výroba
Mohli by oni Morthem oslovení šťastní majitelé ty rozměry stromků vyvěsit tady?

Taky díky!

20.2.2012 11:13:39

Morthe
UTFBGG :)

http://www.boardgamegeek.com/thread/735618/can-someone-give-me-measurements-for-the-pieces

20.2.2012 11:14:33

eBay.de
Po Sydově recenzi mne také zaujalo. Hodil jsem na německý eBay a našel:
Cena: 17E, pošta + 11E PayPalem platit lze. Kusů má více (3).

Pokud by měl někdo (ideálně z Práglu) zájem, tak koupím, domluvím poštovné o které se podělíme.

20.2.2012 11:16:47

som

dalsi hra v hledacku
Tak Vám pánové pěkně děkuju - díky této diskuzi jsem se porozhlédl, co je vlastně tahle hra zač a mám další kousek ve wishlistu ...

Morthe: beru tě za slovo (s překladem) a už se těším :D

20.2.2012 11:53:03

:)
To zas budou v Essenu nalety na bazar :)

20.2.2012 11:57:59

Velikost stromků
Já jsem debil:D Prosím o smazání, už mi to došlo:D



Ty rozměry stromků na bgg jsou nějaký ošizený. Ze čtyř stromků popisuje jen dva například. Může mi to prosím někdo vysvětlit? Chápu, že některý tam budou víckrát stejný, ale který?

3 Large trees (dark green)
one triangle 8.7 cm long, 15 cm high
one triangle 8.7 cm long, 13.5 cm high
4 Medium trees (medium green)
one triangle 6.3 cm long, 11 cm high
one triangle 6.7 cm long, 10 cm high
3 Small trees (light green)
one triangle 4.8 cm long, 8.5 cm high
one triangle 5.7 cm long, 7.9 cm high

17.9.2012 14:41:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Drako: Drak a trpaslíci
Drako: Drak a trpaslíci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas