Vindication - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Orange Nebula
Autoři: Marc Neidlinger
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS 2020

Další KS kampaň na další rozšíření k této hře. Já vlastně nevím, co si o tom mám myslet, neboť svou krabici mám stále ve folii :D

https://www.kickstarter.com/projects/orangenebula/vindication-board-game-and-chronicles-expansion?ref=discovery_category_newest
10.12.2020 12:05:43

Dojmy
Je tu někdo, kdo má hru dost nahranou i s expanzí Leaders and Alliances a dokázal by tak zhodnotit přínos nové expanze?

Hra je hodně zajímavá, ale přijde mě, že už toho k ní je dost a možná se začne spíše trpět přílišnou složitostí na úkor zábavnosti...ale nerad bych jednoho dne, až se hra vyndá na stůl a začne se hrát litoval, že jsem tuto novou expanzi vynechal.

10.12.2020 12:07:52

Expanze
Ty Leaders and Alliances jsem nehrál, mám jen zkušenost s moduly ze základu a ani ty sem nehrál všechny, ale cokoliv jsme zkoušeli (monumenty, pets atp...) tak vše do toho zapadlo do pohody a nijak to hru nekomplikovalo nebo neprodlužovalo a to ty monumenty už jsou celkem znát, přidá to ke stávajícím třem akcím jednu extra. Každopádně to nemusí platit pro ty L&A ani pro tu novou expanzi. Píšu to jen proto, že zatím u té hry mám dojem, že u těch extra věcí co jsem doposavad hrál, je překážkou spíš to nastudovat, než to pak hrát.

Takže sem ti vlastně vůbec nepomohl. :)

10.12.2020 12:24:02

...
my hrajem jen základ, a tam je tolik možností, jak popisuje Miner.. člověk by to i zakomponoval, ale nechce se mi pokaždé učit něco nové..

LA jsme ještě vůbec nehráli.

O kampani vím ale skipnem to.. navíc celkem vysoká pošta...

A jsem si celkem jist, že kdyby mi to moc chybělo, tak to seženu v budoucích kampaních.

10.12.2020 12:27:43

Miner
Nepomohl, ale závěrem vlastně pobavil :-) každopádně jsi mi zároveň předal celkem pozitivní dojem ze hry.

A vlastně i odpověď, že toho je už v základu až dost :D

10.12.2020 12:32:23

...
Taky skipuju...pro jeden boxík to poštovné platit nebudu.

Ale asi je pozitivní vidět, že na té hře stále pracují...minimálně to znamená, že se hra chytla, i když né tolik v ČR.


10.12.2020 12:33:51

KS
Přemýšleli jsme, s kamarádkou co hru taky má, stejně, to poštovné je brutální, ve hře už toho je i tak dost a pokud to budeme chtít, nejspíš to půjde sehnat i v retailu. Tuším, že například Tlama prodával i ty L&A.

10.12.2020 12:52:57

Vybíráme z Bazaru

Krabčáci od Mindok
Krabčáci od Mindok
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas