Ve stínu pyramid

xxxxxxxxoo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Ve stínu pyramid - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: BoardBros
Alderac Entertainment Group
Autoři: Tom Cleaver
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hratelnost/Nehratelnost ve 4 hracich

Ahoj, nahrali jsme nekolik her ve 2, 3 a 4 hracich. Dle naseho nazoru je ve 4 hra nehratelna, protoze je tam nedostatek karet. Drive nez mate sanci nakoupit si zajimave karty s cenou 7 a vyse, tak je konec hry. Mate nekdo jinou zkusenost? Pomohl by jeste jeden balicek? Jinak ve 2 nebo 3 hra super.
13.7.2020 19:51:41

to zní dobře
Ve 4 je to doopravdy nejrychlejší a moc se toho nestihne, ale i tak si to občas v tomto počtu zahrajeme. Kdybyste náhodou vyzkoušel tu variantu se dvěma decky, moc by mě zajímal výsledek, zní to dobře!

28.7.2020 13:28:04

CrazyLom
takze dosla 2 hra a dnes jsme hrali ve 4 s nasledujicimi upravami: Vsechny karty 2 a 3 veku byly po 3, nektere artefakty po 2 a musim rici, ze se nam hra moc libila. Je to uplne neco jineho nez standartni hra s 1 balickem. Bodove jsme meli 52, 50, 48, 46 bodu, takze hodne vyrovnane misto standartni hry, kdy jsme byli radi za 30 bodu. Vyhrala dcera Eliska-8 let. Bylo to svizne a kdyby deti nekdy nebyly pod stolem a trucovaly, ze jim nekdo odhodil kartu, tak odehrano do 1 hodiny. Pokud nekdo chce hra s rodinou ve 4 pravidelne, tak jedine s druhym balikem.

9.8.2020 21:55:35

Díky za test!

Mám radost, že to vyšlo, taky to vyzkoušíme :-) A docela koukám, jak vyrovnané bylo skóre! Děti nejspíš pod stolem šikovně plánovaly :-)

11.8.2020 14:17:49

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Story dice
Nemesis Story dice
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas