Vampire: The Eternal Struggle

xxxxxxxxxx hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Vampire: The Eternal Struggle - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, válečná, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Wizards of the Coast
Autoři: L. Scott Johnson
Richard Garfield
Robert Goudie
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

v kolika lidech

v popise je uvedeny doporuceny pocet 5 hracu
v jakych poctech to hrajete?
10.2.2011 08:23:53

ndru
5 je nejlepší, 4 nebo 6 taky jde, ale 5 je zkrátka ideál.

10.2.2011 09:42:40

ndru
Pět je ideální z důvodu herního času a balance hry (lichý počet je lepší).
Šest je časově velmi náročné, ale balance je v tomhle počtu taky v pohodě.
Hra ve čtyřech se stihne tak do hodiny a půl, ale je tam častější nebezpečí toho, že se dva protisedící hráči ("spojenci") dostanou do převahy a špatně se s tím něco dělá. Je to pak 2vs2.

10.2.2011 09:51:52

takze nemusim resit
s bidou dam dohromady tri v anglictine zdatne hrace

10.2.2011 12:03:08

ndru
AJ je bohužel nutnost. Sice se termíny jako tradičně opakují, ale i tak jsou texty na kartách většinou nadstandardně delší, než bývá zvykem.

Jestli tě hra zajímá, v neděli 13.2. je v Praze turnaj nebo se pak scházíme každé pondělí s pravidelnou docházkou 10ti až 15cti hráčů. Výjimečně více, výjimečně méně. Takže není problém, kdykoliv se ozvat a domluvit se.

Stejně tak není potřeba se děsit toho, že WW momentálně pozastavili tisk karet. V Praze jich je dost a komunita je vstřícná... teda pokud bys nechtěl vyloženě nějaké zvrácenosti.

10.2.2011 12:10:13

Sjone
A kde se scházíte? Já kdysi chodil do hospody Pod Vyšehradem, s Delarockem, Kemalem a Finem, hraje ještě tahle stará parta?

10.2.2011 12:17:47

Sydo
Pondělí cca od 17:30/18:00 ve Skanzenu (Sokolovská 352/23 - Florenc)
Čtvrtek stejná doba A-Plus (Na Florenci 1413/33)

10.2.2011 12:25:55

doražte,
určitě nebude problém se zapůjčením balíku. Většina hráčů má ty balíky alespoň tři (nebo taky deset, patnáct...) :)

10.2.2011 12:30:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Sydo
No čtvrtky Pod Vyšehradem... dřív to fungovalo pravidelně, teď je to spíš na dohodu přes telefon. Ty pondělky už jsou takovou funkční tradicí. Scházíme se na Florenci v Rytíři tak kolem šestý a pak přesun do jedné hospůdky poblíž.

Kemala jsem neviděl už hodně dlouho, Fin se jednou za čas objeví, Delarocka jsem snad už ani nezažil.

Jestli chceš, dej mi vědět a jdeš s náma :)

10.2.2011 12:33:22

Dansemacabre
A-Plus je nějakej hotel či co? Jak to tam vypadá? Koukal jsem, že jste se domlouvali, ale zrovna se mi to ten den nehodilo.

10.2.2011 12:36:47

to Sjone
do 13/2 bohuzel nestihnu dopravit tam k vam teleportacni skrin. mam tady v temnych beskydskych hvozdech dve. obe jsou obousmerne.... takze uz jen dopravit skrin a jednu mensi vodni elektrarnu nekam do ty Prahy

10.2.2011 12:37:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Sjone
Já bych jen zdržoval, poslední sada, o které mám jkaž takž pojem byli snad Anarchs a to ještě jen lehce. Gehennu a Black Hand už jsem nedával :) Spíš mě jen zajímalo, zda se ještě drží staří harcovníci :) Ale je hezké, že ta hra ještě žije, je fakt perfektní.

10.2.2011 12:37:12

Sydo
Nejhranějšíma edicema je Jyhad, Sabbat Wars a Camarilla. Z nové edice do balíku přidáš kartu nebo dvě, případně z tématické edice do tématického balíku ala Bloodlines.

Takže přestaň remcat. Není problém ti půjčit Jyhadovej balík s kartama černejma jak bota.

10.2.2011 12:44:08

Sjone
Joo, Jyhad, zlatý časy, kdy člověk nepoznal master od reaction :D Když někdy vybyde čas, tak se zastavím, možná bych si od kamaráda mohl vypůjčit mé staré Toreadory. Nehraje s váma i Karel Kos? Ten je současným majitelem mých bývalých karet.

10.2.2011 12:47:14

Sydo
Neznám všechny jménem. Má nějakou přezdívku? Ono je po Praze přes takových padesát hráčů. Deset chodí vždycky, zbytek dost nepravidelně nebo velmi svátečně.

Starý Toreadory mám zrovna postavený. Anson, Alexandra, Grandball, Sargon Fragment a každý kolo neblokovatelně Parity Shift. Mám teda trochu upravenou novou verzi s vracením další karet na 60ti karetní balíček, ale není problém prohodit pár karet a udělat z toho tu starou klasiku bez dalšího vracení na 90 karet.

10.2.2011 12:58:59

Sjone
A-plus je hostel, ale dole má úplně normální hospodu. Hraje se vzadu v nekuřáckém salonku, akorát tam vždycky v ty čtvrtky zároveň s náma sedí asi 20 dalších lidí a hrají jiné deskovky (většinou jednodušší karetky typu Citadela, Sabotér...). Zatím jsem tam byl dvakrát, jednou se sešly dva stoly, podruhé jeden.

10.2.2011 16:12:32

Ve dvou
Je to hratelne i ve dvou?

27.6.2019 09:25:33

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas