Vampire: The Eternal Struggle

xxxxxxxxxx hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Vampire: The Eternal Struggle - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, válečná, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Wizards of the Coast
Autoři: L. Scott Johnson
Richard Garfield
Robert Goudie
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Shanim karty

Pokud by se nekdo chtel zbavit karet, ozvete se mi, beru temer vse :)
11.7.2012 13:00:46

re
Nebo je střelte mně, páč jsem hezčí, rychleji běhám a brzo umřu...

11.7.2012 18:20:17 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Eyron
tak ted jsi me rozsekal tak, ze se mi rozvlnil noutbůk na mem plochem bruchu az mi spadl :-)

11.7.2012 18:34:56

Jestli jste na Hofy, není tomu tak dávno, co tam známý prodával komplet sbírku - cca 20000 karet, takže jestli sháníte něco konkrétního, doporučuji jeho.

Hromadu nepoužitelných karet vám klidně prodám i já, ale je to opravdu odpad :-))

11.7.2012 20:50:51

JayDee
Vim, ze tam nekdo psal, ze prodava, ale odpoved na SZ jsem od nej nedostal. Co mas za karty? Ve V:tES je jen minimum nepouzitelnych karet :)

11.7.2012 21:57:22

>> sydo
To je pravda, to je právě to minimum - VtES hraju dlouho na to, abych poznal opravdu zbytečné karty, nejvíc mám toho z KMW, pak hodně Sabbat. Já osobně to používám pouze jako podklad u prox pro jiné CCG.

Každopádně pokud by jsi měl navíc třeba Howlerku, tak ti klidně pár karet přenechám, jinak na prodej to není...

11.7.2012 22:19:12

Sydo
Upřímně tohle není nejlepší nápad. Karet je v současné chvíli strašně moc. Výsledkem bude, že jen zkoupíš spoustu ničeho. Přijď si radši zahrát, mrkneš na pár balíků, co se teď hraje a jak to vypadá. Většina hráčů s sebou nosí na hraní okolo pěti balíků, takže se nestane, že by se tam nudil. Pokud bys pak chtěl chodit pravidelně, tak má každej druhej tolik karet, že nebude problém ti postavit jakýkoliv z klasických balíků (když si nevymyslíš nějakou úchylárnu). Drahé (špatně sehnatelné) karty ti nikdo sice jen tak nedá, ale balík ti dá ve stavu, že s ním bude možné vyhrát hru. Pro zbytek karet je tu ebay.

14.8.2012 16:14:26

Sydo
edit - double post

14.8.2012 16:14:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dva bratři
Dva bratři
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas