Valor & Villainy: Minions of Mordak

xxxxxxxxoo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Valor & Villainy: Minions of Mordak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Skybound Games
Autoři: James Van Niekerk
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Možná zatím předčasně, ale otvírám toto oblíbené diskuzní téma :-)
22.11.2020 11:46:43

Milé překvapení
Hra (KS Deluxe edition) mi přišla minulý týden, stihli jsme odehrát jednu hru v maximálním počtu 6 hráčů. Musím říct, že za ty peníze jsem čekal mnohem méně. Provedení a kvalita komponent na špičkové úrovni, herní mechanismy sice jednoduché, přesto velmi zábavné i pro zkušenější hráče. Bál bych se znovuhratelnosti (vyzkouším pár postav, mapa se trochu mění) a možná delší herní doby v případě většího množství hráčů. Info na krabici sice hlásí 25 minut na hráče, ale naše partie byla po 3 hodinách teprve na konci čtvrtého ze šesti dnů. Ale šlo o první hru, příště už to snad poběží rychleji.
Hra se všem (i holkám :-) ) velmi líbila.
Celkově bych hodnotil (po první hře) na 7,5-8/10. Velmi dobrý poměr cena/výkon.

23.11.2020 12:50:18

Nikael
Jaké složení hráčů jste hráli? Myslím věk a zkušenost?

Já si říkám, že ta hra je něco jako Karak v tom smyslu, že je to hra spíše pro děti nebo začínající hráče, která ale dokáže zabavit i zkušené hráče.

Jinak svou Deluxe bedýnku mám doma, takže mě není třeba přesvědčovat, jen si nemám čas utvořit vlastní názor a zajímají mě názory ostatních :)

23.11.2020 12:57:48

Jednou jsem testoval ve dvou, mě (Mordaka to bavilo), přítelkyni méně, ale to skoro každá hra poprvé.

Každopádně včera konečně zahráno ve čtyřech a byla to výborná zábava. Mordak sice ukrutně vyhrál, ale bylo to i nevhodnou volbou hrdinů (žádný se specializací na kouzla). Každopádně za mě super, principy jednoduché, vypadá to na stole úžasně. Hotovo za 2h 45m, šlo by i za 2h kdyby jsme všichni měli zažité principy.

Už teď tuším, že chystanému samostatně hratelnému solo coop rozšíření/pokračování neodolám.

7.5.2021 14:33:24

Vybíráme z Bazaru

AZ kvíz od Dino Toys
AZ kvíz od Dino Toys
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas