Valor and Victory

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Valor and Victory  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: (Web published)
Autoři: Barry W. Doyle
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

P n P produkce

Docela me zaujal jeden american, co zhotovuje P n P hry. V a V nabizi ve trech edicich, od 40 do 85USD. Je to cena za komplet krabice, mapy, zetony, pravidla.. Docela zajimava vec. Treba deluxe edice za 85USD obsahuje 15 map..
Sice chvili trva nez to posle, ale vypada to celkem profesionalne. Treba to bude nekoho zajimat :)
22.3.2011 12:16:01

Polda
no já ti nevím, vzhledem k tomu, že tahle hra je celkem živá a pořád přibývají jednotky a scénáře, tak bych se bál, že kdybych si teď něco koupil udělanýho od někoho jinýho a pak si chtěl tuhle hru rozšířit o další nově vymyšlený jednotky, tak bych to v podstatě zase musel kupovat od tohodle člověka... ale pravda zase je, že to dělá celkem hezky /teda jestli myslíme toho samýho ;)

22.3.2011 13:58:50

Polda
Existuje odkaz na jeho stránky? Docela rád bych viděl, jak to vypadá hotové. Sám se chystám na zhotovení ... třeba bych se inspiroval. Díky za info :)

22.3.2011 19:35:53

Tangram
Mno, prave ze jsem jeho stranky nenasel, ma profil na BGG a dotazy asi zodpovida individualne. Jediny obrazek V a V jsem nasel tenhle: http://www.boardgamegeek.com/geeklist/47270/item/1343139#item1343139

schula: to je sice pravda, ale on urcite rad doposle materialy :) V tech setech co nabizi jsou nektere scenare. Vubec co jsem koukal.. za oceanem maji obchody treba jen s materialem na vyrobu P n P her..

22.3.2011 20:49:12

Polda
no s těma obchodama to je celkem možný, vůbec jsme v takovýchto službách celkem pozadu, ale zase to "bastlení" a shánění a vymýšlení má taky svoje kouzlo...

tangram: já si jednotky vyráběl z podložky na modelování - je to taková tvrdší umělohnmotná asi 2mm deska, celkem velká, ale byla to dost makačka, než jsem to vyřezal - teď už bych do toho nešel... snad o víkendu nahraju foto, ale asi bude celkem dlouho trvat než se to schválí. ale začínám uvažovat, že si budu přidělávat nové jednotky - Rusy a ty nejspíš zkusím na nějaky líno...

22.3.2011 21:13:46

Vybíráme z Bazaru

Sanctum
Sanctum
Akt. cena: 621 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas