Válka o Prsten: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 77x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Galakta
Autoři: Ian Brody
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Má smysl?

Servus všichni,

chci se zeptat, jestli má smysl nákup, když už mám standardní hru #Válka o Prsten (druhá edice) 

Předem děkuji za odpovědi a názory

4.5.2023 11:18:31

@Dřevinho je to jina hra, stejny téma 

4.5.2023 11:46:33

Hral som obe hry. Kým z WotR na mňa aj po rokoch srší téma, kartová verzia mi prišla, čo sa týka témy, menej hodnotná. Kartovka má príjemnú mechaniku, tesné nervydrásajúce výsledky do posledného kola, ale je vidno, že téma je iba doplnok (a významný marketingový prvok). 

4.5.2023 11:53:57

Smysl má už i kdyby jenom proto, že Válku o prsten hraješ ve dvou. Tohle zahraješ když budete celkem i 4.

Plus když nebude tolik času na velkou hru.

4.5.2023 13:47:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Mockrát děkuju.

Tak to vypadá, že to budu muset koupit :-D

4.5.2023 14:58:07

Pripojím sa k diskusii,"Má smysl?" , mne to pripomína hru #Revolver , ak ju vlastním, má táto hra pre mna význam?, okrem témy, a ešte ma nadchla kartovka #Star Wars -deckbuilding game, nechcem mať v zbierku podobné hry,aj keď tématicky odlišné. Dík

4.5.2023 16:06:58

@Bardug Ve 4 můžeš zahrát i velkou Válku o prsten

4.5.2023 17:43:00

@Oliverr Nemám to ještě oboje úplně nahráno, ale vypadá to, že karetní chceš hrát ve čtyrech a malinko míň ve dvou … zatímco VoP Second edition chceš hrát ve dvou, ale ve čtyrech jen v nouzi.

@ed.ge SW deckbuilding je komplexnější/delší Star Realms pro dva. S karetním VoP bych to nesrovnával … to je skoro blíž k Husté mele než karetnímu SW. Revolver neznám.

Za mne je to mnohem přístupnější než VoP a ikdyž to grafikou i tématem koreluje, tak je to prostě jiná hra.

4.5.2023 23:08:50

@Oliverr Já napsal, že Válku o prsten hraješ (standardně) ve dvou. A člověk ji tak chce hrát. Ne že musíš. Stejně jako třeba SW Rebélii. Ať na mě nikdo nechodí s tím, že na krabici je 2-4…

5.5.2023 07:39:36

Určite to zmysel má, toto je úplne iný formát hry. Je to rýchlejšie, svižnejšie s možnosťou hrať až vo 4 hráčoch (celú trilógiu), alebo v 2 (celá trilógia režim duel) alebo v 2 (jednotlivé scenáre - knihy)m čo je hra na cca 20 minút. Osobne som z tejto hry veľmi prekvapený a súčasne nadšený. Veľká Valka o prsten je pre mňa časovo nereálna + produkčne sa mi nepáči (je zastaralá). Toto je presne to čo som chcel už dávno zo sveta Pána Prsteňov. 

21.5.2023 20:49:25

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Long Dead Walkers
Zombicide: Undead or Alive - Long Dead Walkers
Akt. cena: 799 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas