Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxx hodnoceno 185x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

edice


kdyz by se mi podarilo sehnat prvni edici tak je velky problem ji upgradovat do dvojky? vytisknu prelepky kater ze dvojky dam do obalu k jednickam a ostatni je cajk? samozrejme pravidla to chce ze dvojky ze
18.6.2020 13:18:13

pnsauron
Karty z jedničky jsou podstaně menší. Já to kdysi řešil upgrade packem, krabičkou kde byly jen karty z druhé edice, ale to už asi k sehnání nebude.

18.6.2020 13:25:47

karty

takze vytisknout treba zalaminovat ale oak ostatni mapa komponenty figurky pouzitelne jsou ne

18.6.2020 14:49:13

pnsauron
Ano zbytek je jinak v pohodě, jedničková mapa je o něco méně přehledná, ale to je spíš o zvyku a jedničkový Nazgulové jsou méně stabilní vzhledem k tomu jak je ta miniatura hnaná do výšky a nemáš figurku Gluma, což taky není nijak zásadní problém. Tady to máš hezky vše srovnané.
https://boardgamegeek.com/thread/738666/2nd-edition-review-side-side-comparison

18.6.2020 15:03:52

Radši druhou edici
Pokud si hru počeštíš, tak stejně asi původní karty nevyužiješ. Ostatní komponenty jsou jazykově nezávisle.
Nicméně myslím, že mapa druhé edice je o dost přehlednější, takže bych šel k vůli tomu do druhé edice.
Pokud, ale nebudeš chtít používat původní mapu (budeš používat fun mapu nebo si necháš vytisknout zvětšnou mapu druhé edice) tak je jedno kterou edici si koupíš, protože z původní hry využiješ, krabici, figurky, žetony a kostky. Mapu a karty nahradíš.

22.6.2020 11:20:34

edice

tak ja bych si druhou edici koupil ale jaksi neni k sehnani

22.6.2020 21:30:19

Pnsauron

Ja ji cca pred mesicem taky shanel a nikde nebyla, nakonec jsem nasel na aukru prvni edici tak jsem vzal tu. No a jako na potvoru tri dny na to se tu objevila na bazaru druha edice a jeste o 300 levnejsi. Zkus napsat uzivateli ozeleny, ten ji tu prodaval a neudal ji.

22.6.2020 21:37:57

Vybíráme z Bazaru

Istanbul
Istanbul
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas