Unterseeboot: U-Boat Solitaire

xxxxxxxooo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Unterseeboot: U-Boat Solitaire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: (Print & Play)
Autoři: Etienne Michot
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Díky zdejšímu překladu jsem se rozhodl hru vytisknout a zahrát. Byl jsem mile překvapen. Je to velice příjemná jednohubka na večer. Nějaké tipy na podobné pnp s ww2 tématikou a nebo ještě lépe, chystá se překlad něčeho dalšího?
11.4.2021 20:31:55

Já chtěl ještě něco udělat, ale na BGG už jsem nic ověřeného nenašel. Možná tam jsou nějaké dobré hry, ale mají málo hodnocení, tak moc nechci zbytečně plýtvat časem. Ale ještě mrknu :) Jen kdyby šlo lehce vyrobit krabičku, ta mně dala zabrat nejvíc :D

11.4.2021 22:07:07

Hra mě překvapila, na první posezení jsem hned odehrál 6 scénářů (poté jsem byl potopen).
I když je hra poměrně abstraktní, tak dokáže vtáhnout do děje (párkrát jsem byl nervózní, když jsem klesal s polo-rozbitou ponorkou ukrýt se do hlubiny před torpédoborcem). Pravidla jsou jednoduchá, můžete začít hrát prakticky během 10-15 minut po rozložení na stůl. Jediné mínus je podle mě jednotvárnost misí (příště zkusím hrát s rozšiřujícími pravidly).

12.4.2021 20:48:53

Je to moc dobré. Je to jednoduché ale ne stupidní. Je to prostě super. Hraju doma se syny 10 a 6 let. Překlad do češtiny je příjemná třešnička na dortu. Díky

30.4.2021 19:54:54

vyborna vec a moc dekuju za preklad, bavilo az tak moc, ze budu tisknout podobne Bomber Boys, snad to bude stejna pecka :)
https://boardgamegeek.com/boardgame/310363/bomber-boys

18.1.2023 16:35:09

Odporucam tiez Rack Patrol a 1848-1849 Hungary fights for freedom. Prve je kartova ponorkova hra v Pacifiku, sposob hry trochu podobny Tank Duelu. Vytlacis si len hraciu dosku plus karty a pravidla. Potrebujes k tomu len 5 nejakych ukazovatelov, nejake kocky,alebo figurky z clovece….

A to druhe je na sposob States of siege. Hraci plan je potreba vacsi, plus karty a zetony. Akurat ze obe hry nemaju CZ preklad no.

19.1.2023 08:47:00

Vybíráme z Bazaru

Trailblazer the John Muir Trail Kickstarter
Trailblazer the John Muir Trail Kickstarter
Akt. cena: 1490 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas