Unlock! Úniková dobrodružství

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Unlock! Úniková dobrodružství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alice Carroll
Cyril Demaegd
Thomas Cauet
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The Formula

obecně - bez spoilerů!!!
9.3.2017 08:25:46 | Upraveno autorem (porovnej)

odehráo
Tak jsme to včera dali, hodně zajímavé! Přiměřeně obtížné, solidně fungující hlavolamy, nápadité, ale do hodiny dle mého nezvládnutelné (zejména kvůli 5 min penalizacím za vcelku logické, avšak nesprávné úvahy)! Znalost cizího jazyka nutností! A bez nápověd asi také dost obtížné. Ty jsou navíc někdy nešikovně formulované, protože apka na rozdíl od obsluhy reálné místnosti neví, kde přesně se aktuálně nacházíte, tak se občas stane, že nápověda je k ničemu.

9.3.2017 11:36:33

nicméně
napadl mě elegantní způsob, jak obejít cizí jazyk, takže výhledově udělám překlad. Znalost cizího jazyka tak bude třeba pouze pro porozumění nápovědám, které jsou však již v psaném textu, což je pro mnoho hráčů jistě snazší a stravitelnější.

9.3.2017 11:39:31

Unlock
Je táto hra hrateľná opakovane alebo je to jednorazovka?

9.3.2017 18:08:31

jednorázovka
s tím, že v krabici jsou 3 samostatné scénáře a jeden malý výukový

10.3.2017 08:22:47

v jakém
počtu si to hrál ?

17.3.2017 10:44:10

paladin
tutorial: sólo
Elite: sólo
Formula: ve 3
S&S: ve 3

17.3.2017 10:55:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem se k tomu dostala až teď :) Souhlas s Pellym, že do 60 min to moc nejde (některé penalizace jsou opravdu za logickou úvahu, odnáším si z toho poučku “vždy napřed hledej skryté číslo”). Dala jsem to bez nápověd za nějakých 70-80 min, ale hru mám v němčině, tak jsou možná německé formulace přesnější. V každém případě je to fajn jednohubka a jedna z velmi mála her, které s chutí jedu sólo (hlavně proto, že někdy člověk vidí řešení na první dobrou a prohazuje třeba 10 karet…). 

11.8.2021 11:48:58

Vybíráme z Bazaru

Útěk z blázince (úniková hra)
Útěk z blázince (úniková hra)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas