Únikové příběhy: Procitnutí

xxxxxxxxoo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Únikové příběhy: Procitnutí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: REXhry
Board&Dice
Fractal Juegos
Kosmos
Ludofy Creative
MS Edizioni
Autoři: Bartosz Idzikowski
Jakub Caban
Matt Dembek
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nepochopení questu "lednice" (spoiler!)


Zdravím. Hru jsme s přítelkyní dohráli a moc se nám líbila. Kupodivu ani nebyla tak složitá, jak jsme dle názorů lidí předpokládali.
Zasekli jsme se však na jednom místě - v lednici. Tak nějak jsme tušili, co máme dělat, ale žádný z našich výpočtů aplikace nevyhodnotila jako správný. Museli jsme tedy využít všechny nápovědy a ani po zobrazení správné odpovědi (615) jsme nedokázali zjistit, jak jsme k tomu měli dojít. Můžete nám to prosím někdo objasnit? :)
Moc díky!
27.12.2019 11:33:20

lednice
No, ta lednice byla nejtěžší a nejpřekombinovanější věc za celou hru :D

Nejdřív se mají vyhodit ty zkažené potraviny, potom se každý řádek (krom posledního s vejci) má přepsat na trojciferné číslo dle počtu jednotlivých potravin. Posledním krokem je pak napsat si ty čtyři trojciferný čísla pod sebe a stylem "jaké je další číslo v řadě" odvodit trojciferné číslo představující řadu s vejci. Je tu ovšem docela podstatný háček, na který naštěstí jeden člověk z naší skupiny přišel, páč v nápovědách není zmíněný. Kdykoli by se na nějakém místě mělo objevit dvojciferné číslo, zůstane na té pozici pouze pravá číslice, a ta levá se přičte k číslu na pozici hned zleva - tak se z trojciferného čísla nestane čtyřciferné, ale zůstane trojciferným. Nepamatuju si přesně čísla, tak dám příklad: Pokud by měla být řada čísel 4, 7 a 11, nebude z toho 4711, ale 481.

Čísla si přesně nevybavuju, ale určitě se to stalo už u třetí řady, a taky u toho výsledku. Podle toho čísla 615 si vybavuju, že výsledek měl být 5, 10 a 15, což když se upraví podle toho způsobu, tak dá těch 6, 1 a 5. Pokud uvidím obrázek, můžu potvrdit.

27.12.2019 17:44:23

WTF?

Hoši, tuto hru neznám, nějaké exity jsem nahrál, ale jak na toto má člověk dojít, alias je někde klíč k tétohádance nebo si autor dal 3 velké rumy a udělal "rébus"?
Danke všem.

27.12.2019 21:05:05

tak ono je to v nápovědě...
ne 3 čísla, ale trojciferné číslo. Pak k číslu 123 přičítáš 123 a dostaneš se v pátém fochu (5*123) na 615. Co mě překvapilo více, že aplikace se po zadání čísla tak nějak zavlnila a zůstala ve zvláštním stavu. Původně jsme mysleli, že je to součásti příběhu, ale po nějaké době nám to přišlo divné, tak jsem dal F5 refresh a spravilo se to.

edit: fixed - viz vedlejší vlákno

14.1.2020 22:23:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Zavlnění
Tak ono je to opravdu součástí příběhu a vlnění tam proběhnout má. Stačí chvíli počkat.

15.1.2020 10:24:29

Vybíráme z Bazaru

Osud dobrodruha
Osud dobrodruha
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas