Únikové příběhy: Procitnutí

xxxxxxxxoo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Únikové příběhy: Procitnutí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: REXhry
Board&Dice
Fractal Juegos
Kosmos
Ludofy Creative
MS Edizioni
Autoři: Bartosz Idzikowski
Jakub Caban
Matt Dembek
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyby v překladu

Narazil jsem na pár drobných chybek (překlep, chybějící pokyn) a zřejmě jednu ne webu. Jedná se o hádanku se symbolem "ypsilon". Po zadání odpovědi se mi aplikace dostala do nějakého divného stavu. Může toto někdo potvrdit?

GCH 74, WIN10

edit: fixed
15.1.2020 08:54:30 | Upraveno autorem (porovnej)

odzkoušeno na IE11
a chová se to stejně (špatně).

Nicméně stačí stisknout F5 a můžete ve hře pokračovat.

15.1.2020 09:42:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Nejde o chybu
Opravdu se to má takto chovat a po chvíli to pokračuje normálně.

15.1.2020 10:26:12

Pelly
Mě by spíš zajímalo, na jaké jsi narazil chybějící pokyny? Překlep hru neovlivní, ale chybějící pokyn by mohl. Nebo se nejednalo o nic s dopadem na průběh hry?

15.1.2020 11:13:47

Ladik
Tak to je ta chvíle opravdu dlouhá... mě to zamrzlo ve stavu tečka tečka tečka... a dalších x minut to tak zůstalo. Řekl bych, že takhle se to chovat nemá...

https://youtu.be/7ldVLOLX7XY a v tomto stavu to zůstane trčet (edit: teď už 70 minut... pak ta hra nemá trvat 300 minut ;-)). Chápu, že chování se bude zařízení od zařízení lišit.

edit: fixed

15.1.2020 11:28:34 | Upraveno autorem (porovnej)

anupilka
Mám pocit, že po dokončení dětského pokojíku je tam jen pokyn k rozložení nové lokace, ale už ne k odklizení stávájící, odhození karty plánu a odhození použitých akčních disků jako je to v případě přechodu mezi jinými lokacemi. Dovtípili jsme se a vše provedl zřejmě tak, jak bylo zamýšleno.

15.1.2020 11:30:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Pelly
Díky za odpověď. Ano, na toto jsme také narazili, ale naštěstí to na průběh hry nemá vliv :). Toto snad dojde úplně každému - že když ze "staré" místnosti odešel a má rozložit "novou", že musí starou odstranit.

15.1.2020 15:16:01

další chyba je v O-083
Píše se v něm o Lizzyně lékaři, ale ve skutčmosti je to Jennifeřin lékař. Vzhledem k tomu, že se na následující kartě máte rozhodovat, může to mít vliv na vaše rozhodnutí...

15.1.2020 23:03:35

Aplikace
Tak poláci upravili aplikaci a odstranili černou obrazovku, Hra prostě zobrazí pokyn a normálně pokračuje.
O-083 je správně a opravdu je to Lizzyn lékař.

17.1.2020 11:41:41

opravdu to není Lizzyn lékař
Fakt ne...

edit: Nicméně i kdyby byl, tak je špatně předchozí odkaz, protože tam se (správně) hovoří o lékaři tvé ženy (=Jennifer).

Jinak appka funguje, díky za promptní vyřízení.

17.1.2020 11:54:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Lékař je vždycky Lizziyn
Tak jinak.
Kdykoliv je v příběhu nějaký lékař, tak je to Lizziyn lékař. Jennifeřin lékař v té hře být nemá a to je chyba v českém překladu.

17.1.2020 12:27:34

Není to pravda.
Kde by se Lizzyn lékař dostal k Jennifeině úmrtnímu listu... A proč by se Lizzyn lékař vyptával na podrobnosti o Jennifer. Je tam jen jeden lékař (ten co vyleze z lednice) a ten samý je připoutaný v podkroví a je to Jennifeřin lékař. Lizzyni lékaři běhají po nemocnici. Alespoň tak to vnímám já a tak mi to dává smysl. Nicméně zas až tolik na tom nesejde. Hra je to parádní a hraní jsme si užili. Akorát ten konec je takový mňo...

17.1.2020 12:46:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Je to pravda
Ber to tak, že se pohybuješ v jiné dimenzi (v podstatě ve vzpomínkách), takže Lékař, který tam je, je Lizziyn.
Jennifeřin lékař, tam nemá co dělat a je to chyba v překladu

17.1.2020 12:57:03

Ok, v tomhle se neshodnem ;-)
Chápu, že jsi v jiné dimenzi, kde se může stát cokoliv (třeba potkat čerta, že), tak proč bych tam nemohl potkat Lizzyna lékaře, ale jelikož v příběhu hraje Jennifer nezanedbatelnou roli, má tam co dělat i její lékař. A to tak, že hodně. Navíc dává smysl (ve dvou případech...), aby to byl lékař Jennifer a nedává smysl, aby to byl Lékař Lizzy, nicméně možné je opravdu všechno, takže to klidně může být (nesmyslně) lékař Lizzy.

17.1.2020 13:02:45

Lékař je jen jeden
Jen abys rozumněl, já tady nepíšu svoje domněnky. Ptal jsem se autora a ten mi potvrdil, že je to Lizziyn lékař, takže předpokládám, že to ví. Jestli se někdo někde vyskytuje nesmyslně nehodnotím.
To, že je v české verzi napsáno "Jennifeřin lékař" je chyba a má tam být "Jennifer a lékař". V anglickém ani v polském originálu to není.

17.1.2020 13:32:38


Na začátku (prolog, první lokace) - hledejte křídu poblíž stolu má být spíš “v oblasti stolu”. Vím že to zní blbě, ale nic jiného mě nenapadá...

7.4.2021 02:13:47

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Playmat KS
Zaklínač: Starý svět Playmat KS
Akt. cena: 2850 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas