nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Unicorns

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 5 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Martin Nedergaard Andersen
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Unicorns je karetní hra s designem moderních zvířátkorožců, a to nejen těch známých koníků. Cílem této hry je najít zvířátko s jedním rohem, které je zobrazeno přesně tolikrát, kolikrát je uvedeno na zadní straně následující karty. Hráč, který shromáždí nejvíce karet, vyhrává hru.


Příprava hry:

Všechny karty zamíchejte a umístěte je do jednoho balíčku na stůl lícem dolů (čísly vzhůru). Všichni hráči si pamatují pět druhů zvířátkorožců: jednorožec, kočkorožec, psorožec, ještěrkorožec, králíkorožec.


Průběh hry:

Hráč, který umí nejhlasitěji křičet, otočí horní kartu z balíčku a umístí ji vedle něj. Všichni hráči se nyní najednou pokusí zjistit, jaký zvířátkorožec je na této kartě zobrazen přesně tolikrát, kolik je zobrazeno na horní kartě v balíčku. Jakmile si hráč myslí, že zná odpověď, vykřikněte název zvířátkorožce. Pokud vykřikne správné řešení, nechá si tuto kartu, následně otočí další a pokračuje se ve hře. Pokud hráč vykřikne špatnou odpověď, musí zaplatit jednu z karet, které již shromáždil (pokud je to možné), a umístit ji dospod dobíracího balíčku.


Konec hry:

Hra končí, když zůstane pouze jedna karta v dobíracím balíčku. Hráč, který získal nejvíce karet vyhrává.

Autor: lenae

Vybíráme z aukcí

Civilizace + Sláva a bohatství + pořadače
Civilizace + Sláva a bohatství + pořadače
Akt. cena: 2950 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>