Under Falling Skies: A 9-card Solo Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Under Falling Skies: A 9-card Solo Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: (Print & Play)
Autoři: Tomáš Uhlíř
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Vše vytisknuto a připraveno ke hře.Jen čas bude možná až příští týden.
Jak se vám líbí a co pekelná obtížnost,co jsem někde četl?
Už se těším na první hru.
Jinak poklona autorovi.
27.3.2019 21:40:58

1 hra
Před týdnem jsem dal první hru u ranního kafe o víkendu. Chybělo mi 14 bodů na nejlehčí obtížnost a ufoni mě rozmetali. Na další hru už půjdu s rozmyslem. Je tam dost prostoru pro zavaření hlavy, rozhodování a vyvažování jak velký číslo použít, protože to znamená i solidní skok pro ufonské lodě, takže neustále taktizuješ, jak je dostat na pole, kde je můžeš odstřelit, abys měl dost energie, aby ses prokopal, navíc jsi limitován jednou kostkou na sloupec..... Je toho dost. Ale bavil jsem se!

27.3.2019 22:16:47

Taky
Tak jsem se hecnul a vytisknul. Je to fakt chytrý. Líbí se mi, že ty ikonky nepřátelských akcí mají smysl, jak jsou umístěné. To jsem pochopil hned v prvním kole, kdy jsem si chtěl dát někam 6 a ejhle. To není dobrý nápad :). Pak jsem moc nechápal k čemu je ta šipka a záhy jsem to pochopil, když se ufon dvakrát posunul dolů. Hra mě pak rozsekala i když jsem asi občas zapomněl odečíst energii... pěkný kousek.
___
redaktor Deskofobie

28.3.2019 21:40:06

zdroj

Z jakého zdroje se to dá vytisknout? Děkuji za odpověď.

30.3.2019 13:10:39

velkytucnak

...z BGG:

https://boardgamegeek.com/boardgame/273779/under-falling-skies/files

30.3.2019 14:53:35

...
Na třetí pokus se mi konečně podařilo vyhrát. Skočil jsem se všema ufonama naskládanýma nad městem :) Už jsem mohl teroreticky vyhrát v předchozím kole, ale nepadly mi dvě 6ky, takže jsem nemohl postoupit na tracku technologií. Člověk musí hodně tlačit kopání a technologie, jinak nemá šanci vyhrát, ze začátku jsem se soustředil na sestřelování UFO, ale byla to ztráta času.
Klobouček před autorem, fakt pěkná práce. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to někdo vydal v pořádné kvalitě :)
___
redaktor Deskofobie

31.3.2019 12:54:16

...
Taky doufám, že se hra dokáže vytisknout v pořádné kvalitě. Všude na to slyším chválu.

31.3.2019 14:44:52

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou
Cestou necestou
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas