Odhodlaní: Normandie

xxxxxxxxxo hodnoceno 203x (Seznam vlastníků)

Odhodlaní: Normandie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Thompson
Trevor Benjamin
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prosba o funkčný insert pre CZ verziu

Rád by som adresoval týmto vláknom prosbu na Mindok.
Prosím vás pekne, pokúste sa o funkčný insert pre túto hru. T.j. taký do ktorého vojdu obalené karty.
Ďakujem

Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *
5.4.2020 18:36:29

Insert
Tak mám pocit ,že tvé přání(už i mé) ,se nesplní.
Koukl jsem na unboxing. Sice insert má dvě pozice pro karty,ale pod kartami jsou ještě kostky.
A když obalíš 54 karet ,tak to bude hodně vysoko.Dnes jsem obaloval Divukraj(64 karet x2) a taktak se vejdou do insertu.
A tu je ten prostor na výšku o dost menší.
A nevěřím , že by někdo předělával insert ,kvůli pár lidem co obalují.

5.4.2020 19:36:18

Bgg
Ve foru je příspěvek,že stačilo udělat origo insert o malinko větší(místa je dost) a bylo by místo i pro obalené karty.


5.4.2020 19:42:36

Bastacka
No jestli se to řeší na bgg, třeba Osprey games do Severní Afriky a nových printů Normandie ten insert upraví, to by se pak mohlo dotknout i české verze.

Myslím si totiž, že by to Mindok sám o sobě změnit nedokázal.

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

5.4.2020 20:07:36

Insert?
Původní vydavatel bohužel nenabízí možnost koprodukce, budeme tedy vyrábět u nás nebo v Polsku a možnosti insertu řešíme. Spíš ale čekejte kartonový, než plastový, to je přeci jen blíže místním možnostem...

Člověk MINDOK

5.4.2020 23:39:18

pogo
Kartonový insert je takový ten zmenšovač vnitřku krabice?

6.4.2020 04:30:40

havelock
co je na pojmu papírový insert nesrozumitelné uživateli, který se v prostředí deskových her roky pohybuje?

Za mě lepší varianta, kdo bude chtít vytuněný insert, bude mít možnost určitě na různých webech po světě si objednat.

6.4.2020 08:27:05

Kartonový insert
Za mě naprosto cajk, zvlášť pokud bude uzpůsobený např šířce dílků mapy nebo délce karet (v obalech), aby uvnitř obsah moc nelítal. Nějaký jednoduchý hezký potisk by taky byl fajn... :)
Těch pár žetonků a kostek se pak může klidně dát do pytlíku, to ničemu vadit nebude.

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

6.4.2020 08:49:36

Kartonový insert
Tak nakonec ideální věc. Teď jsem obalil. Ten insert není pevný a klidně může zůstat v krabici a vše se vleze.

23.9.2020 21:50:38

STL pro 3D tisk
Zdravím,
zrovna včera jsem vytvořil insert pro 3D tiskárnu, o víkendu otestuji, nic v krabici by nemělo lítat a všechno má své místo, pokud by byl zájem, mohu poslat odkaz ke stažení STL souborů za drobný peníz, nikoho nenutím...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

16.10.2020 14:27:15

INSERT hotov !
Insert hotov a musím říct, že je funkční a vypadá i dobře, otázka je, zda mohu dát odkaz na jiný server ?

INSERT (k vytištění na 3D tiskárně:)

https://www.etsy.com/listing/873983850/undaunted-normandy-board-game-insert-stl?ref=listings_manager_grid&fbclid=IwAR3t_llSjyaS5x1opkUMoSYncu3e20SGNJpGXre1x8iyeSdk7CAAh26r3EA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

19.10.2020 22:35:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert
Ten vypadá super. Jen jsem se rozhodoval mezi 3d tiskárnou nebo ve stejné ceně motorová pila. Zatím vyhrála Huska,ale doufám ,že brzy bude i 3d :+).

19.10.2020 23:39:10

Někoho popros
Děkuji za feedback, je funkční a podle mě i dobře vypadá (ale jsem zaujatá strana :)) někomu řekni, je tam minimální množství materiálu, takže ten tisk vyjde na pár peněz a účel to splní dobře...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

19.10.2020 23:48:43

Vybíráme z Bazaru

Hostina pro Ódina, rozšířené vydání
Hostina pro Ódina, rozšířené vydání
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas