nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Unbroken

Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Altema Games
Autoři: Artem Safarov
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Zdravím. Měl by někdo pravidla ke hře v CZ?

24.4.2019 11:08:38

grafika

Zkusím se na to podívat. Jinak na sázení do grafiky z PDF je dobrý Inkscape, už jsem v tom nějaká pravidla dělal.

13.9.2019 16:42:49

hotovo

https://docs.google.com/document/d/14bY8XqagO5MBllfzLczrbYcvSNCmelJfheh4YFDX8OA/edit?usp=sharing

Přiznám se, že jsem nenašel sílu si to po sobě na závěr přečíst, jestli se mi někde v průběhu překladu nerozjelo názvosloví. Takže klidně se ozvěte, dokument je možné komentovat, nebo mi to napsat sem, když na to přijde.

Formátování je takové, nic moc. Navíc poslední 2 stránky budou mít asi trochu jiný font, díky zkopírování originálu z PDF, kde to po prvním vložení vypadalo fakt divoce.

Pokud je tu někdo s příslušnými vlohami, tak to určitě může vysázet do grafiky, já to nedávám. Můj jediný nástroj je LibreOffice a při úpravách PDF v "kreslení" (LO Draw - jediný nástroj, který umí naimportovat PDF), dostávám sebevražedné úmysly :)

PS: Hodím sem ke schválení text v ODT, takže by to v dohledné době mělo být ke stažení i zde na ZH

Upraveno autorem (porovnej)

11.9.2019 17:25:24

...

Nakonec jsem se dokopal až v poslední křeči prázdnin - další 2 stránky. Ten konec v google-doc není moc dobře zalomený. Ještě kousek a "upnu" to v ODT zalomené podle stránek v origo PDF.

31.8.2019 22:41:21

...

Nebudu to zdržovat výmluvou - žádná smysluplná není :)
https://drive.google.com/file/d/1KSreuPLhylRyl0CQyvc2z9q0cQSe5pDX/view?usp=sharing

Je tam prvních 10 stránek. Chybý tah nestvůry, nějaké "apendixy" a "kredity"...
Jakmile udělám další kousek, pošlu opět odkaz. Až to bude komplet, tak to zkusím vypotit v grafice. Kdyby tu byla nějaká dobrá duše a chtěl pomoci, tak to "lámání" do grafiky bych uvítal. Jakkoliv tomu textu dobře, tak přepisování do přijatelné formy Češtiny mi dává neuvěřitelně zabrat :(
Každopádně to dokončím, když už jsem začal.

Sorry za zdržení.

17.6.2019 22:16:25

Juanitos

Záměr byl používat "nestvůra", opravím. "Brň" opravím - to je nějaký úlet :)
Děkuji

31.5.2019 07:58:08

Překlad

Za mě úplně v pohodě. Někdy píšeš nestvůra, někdy příšera, ale to je jedno. Možná nějaký kosmetický chyby v textu. Máš tam brni místo brnění, ale já si jinak ničeho nevšiml, takže jen tak dál:)

31.5.2019 00:16:26

...

Protože málo tlačíte, tak jsem se dokopal jenom na stranu 9. O víkendu se k tomu nedostanu. Pokračování příští týden. Mám dojem, že jsem se trochu zamotal v klíčových slovech, takže sem doplním odkaz na těch prvních 9 stránek ke komentování. Chtěl jsem textu dát takové trochu stylové zabarvení, ale nejsem si jistý, jestli to není trochu šroubované.
Abyc hsi to trochu zjednodušil, tak to nedělám hned v grafice, ale jenom čistý text. Teprve nakonec to překopíruju do PDF v LibreOffice. Dokument je sdílený s povolením komentovat. Tak do toho. Netvrdím, že si případné připomínky vezmu k srdci, ale třeba jo :)
https://docs.google.com/document/d/16N5pgnpQe4OsHSPddeqb65IleSu5uBTS4X1o0zsGHmM/edit?usp=sharing

30.5.2019 22:54:55

Nevadí

Až to bude, tak to bude:)

10.5.2019 13:39:16

...

Díky několika herním událostem jsem se s tím opozdil. Tak až příští týden. Ale nezapomněl jsem :)

10.5.2019 07:48:06

preklad

@peca007
Vopred vďaka za preklad.
Stále čakám na KS verziu a dúfam, že po tom zmätku so zle nastavenou cenou hry a poštovným sa aj dočkám..

26.4.2019 08:50:42

Předkládám

Jen pro informaci. Pustil jsem se do toho. Myslím, že pravidla do týdne vypotím.
Pak bych po kouskách zkusil karty z distribuční verze. Mám ji v pdf, tak se to nemusí skenovat a čistit (jsou tam i prázdné karty).

26.4.2019 01:04:35

ok

Mrknu na to večer. Jakožto backer mám přístup k aktuální plné verzi pravidel. Text v PDF je skutečně text, takže to nebude až takový problém upravit.
Poněkud nešikovný je formát (taková ta Anglo-americká skoro A4 - čili Letter 215,9 × 279,4 mm), který se nevejde do malé krabičky s PnP verzí... Leda bych tomu dal nějakou další prácí a rozměrově to celé uzpůsobil velikosti krabičky... No, ale tyto úvahy si nechám až po dokončení překladu textu.

Upraveno autorem (porovnej)

25.4.2019 13:37:13

Překlad

Já už se právě ptal a nedělal..

25.4.2019 12:49:45

Juanitos

Zeptal jsem se vedle, jestli ji náhodou nedělá Endymion, když dělal tu PnP verzi. Jestli ne, tak se na to mrknu.

25.4.2019 08:55:43