Ubongo 3D - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: není
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Grzegorz Rejchtman
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je

Vyzkouseno a libi se moc. Mam rad i klasicke Ubongo, ale tohle posila celou hru jeste o level vys, obcas si clovek hlavu lame fakt brutalne;) A to jsme jeli tu lehci variantu ze tri kousku, ze ctyr by to bylo silene;)
20.6.2010 19:30:17

aneken
souhlas, hrál jsem to se svou Ivankou na zatroconu, jeste jednou elisso, a fakt hukot. Jako že obyčejný ubongo jsem dal dohromady vždy, tak tohle je hardcore. spíš jsem to nedával než dával. Těch kombinací je tam přehršel...jestli normánlí ubongo někomu přišlo jednoduché... tak tohle je fakt makačka na bednu a nebo na prsty

20.6.2010 20:14:53

predaj
kdeže sa to dá kúpiť tu u nás alebo v ČR??? a za kolko? :)
Nad ubongom som rozmýšlal ale toto vyzerá ovela lepšie

20.6.2010 21:27:14

Ubongo 3D
Balorok - koupit se dá celkem běžně za cenu průměrné hry této střední velikosti, mají ho myslím skoro všude v herních obchodech

Elenistar - je to vážně drsné, my hrajeme běžně Extrem, ale tohle tomu doslova přidává další rozměr :-D
Mám dojem, že některé tvary člověk složí opravdu jen náhodou...

Opravdu nelituji, že se naše sbírka rozrostla už na všechna Ubonga- každé je jiné a každé si najde svoji skupinu hráčů, kteří se u nás porůznu vyskytují

P.S. Pokud snad nějaký Kladeňák či Pražák touží si tohle Ubongo zahrát, můžeme se domluvit na nějaký herní sraz

20.6.2010 22:26:28

3D
No několik mých pokusů při "obyčejném" Ubongo skončilo tristně, ale to nebylo nic proti tragédii při 3D verzi, po cca 5 minutách jsem nebyl absolutně schopný dát dokupy tvar ze 3 kostek a připadal jsem si, že mám IQ srovnatené s mlokem...

21.6.2010 09:12:57

Eyron
super prirovnanie :D

21.6.2010 10:05:49

První hraní
První hraní na Osadnícíh nás přimělo zakoupit a v žádném případě nelitujeme. Drsné, ve 4 lidech na 3 kostičkové hlavolamy bylo běžné vyřešení 2hlavolamů na 1 hráče při použití všech karet. Krásné.
PS: Menší postřeh je ten, že se nám párkrát stalo, že hod konstkou dopadl tak nešikovně, že jsme všichni 4 potřebovali stejný dílek a nebyl pro všechny k dispozici. Tak jsme to řešili tak, že si ten kdo šel s křížkem po funuse urychleně vybral nebližší kombinaci na své kartě, kde onen dílek nepotřeboval.

20.9.2010 19:48:38

cholerus
to není možné, s tím dílkem - nepřehlédli jste to pravidlo, že všichni hráči musí mít v daném kole desku se stejným zvířetem? Pak se to nemůže stát...

20.9.2010 20:12:01

Cholerus

aha
Aha, tak toho jsem si nevšiml, respektivě jsem pravidla vůbec nečet (promiň Křene). Nesbírali jsme při první hře ani diamaty, jen jsme soutěžili ve skládání. Díky za info Elisso a pravidla pročtu.

20.9.2010 21:07:54

Dobrej masakr
Tak dneska jsem si přinesl domů Ubongo 3D. Nejdříve jsem si ovšem přečetl zdejší diskusi a chtě nechtě jsem se musel smát Eyronovu komentáři, neboť jsem byl přesvědčen, že pro veterána mnoha logických her na tabletu to bude hračka.

Musím přiznat, že takhle tvrdě jsem už dlouho nenarazil. První náhodně vybraný tvar, který se skládal z pouhých tří kostek, jsem skládal snad 20 minut. Další 3 už jsem složil o něco rychleji - druhý za zhruba 10 minut a třetí a čtvrtý za přibližně 2 minuty.

První dojem je tedy takový, že i při pouhých třech kostkách bude asi ta hra pěkně brutální a myslím si, že spíš než jako klasickou hru s protihráči si zkrátka čas od času vyberu nějaký obrázek a zkusím si pro odreagování složit pár "puzzlů". Protože si myslím, že než bychom hru dohráli, nejspíš by půlka dílků ležela na podlaze a druhou půlku by protihráči narvali do mě. A to bych ještě musel doufat, že by to do mě rvali pusou ;-).

17.12.2019 19:27:14

Vybíráme z Bazaru

Tanto Cuore minirozšíření Promo 1
Tanto Cuore minirozšíření Promo 1
Akt. cena: 149 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas