Tyrants of the Underdark

xxxxxxxxxo hodnoceno 44x (Seznam vlastníků)

Tyrants of the Underdark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Gale Force Nine
Wizards of the Coast
Autoři: Andrew Veen
Peter Lee
Rodney Thompson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tyrants vs. Clank

Asi spise otazka na ty co hrsli oboji.
Mam rad dominion za jeho cistotu v kombeni. Fixni nabidka karet pro vsechny (zadna nahoda kdyz nepocitam michani karet). Zretezene, velke komba. Bohate moznosti discardu a trashovani.
Zaroven bych chtel nejaky deckbuilding mixnuty s necim dalsim.
Nabizi se clank, kde je mapa a clank mechanismus. Nakupovani karet je ale ve stylu ascensions (prilis nahodne co se komu objevi na stole) ktery nemam moc rad. Mapa je pokazde stejna. Push your luck a to tema zabehnout pro neco a rychle zpet (podobne jako dungeon quest) se mi taky moc nelibi. A dale slabe moznosti kombeni, discardu a trashe. To jsou pro me negativa clanku, ktery jsem zatim hral jednou.

Nekdo mi v jinem foru radil tyrants of the underdark. Je vse vyse zminene i v teto hre a jinymi slovy moc bych si nepomohl kdybych zvolil tyrants misto clank. Nebo naopak v tyrant je to reseno jinak a treba lepe.

Diky za info
4.8.2017 00:03:10

Vikings gone Wild
Ahoj. Vím, že hodně odbíhám od tématu, ale mohlo by se ti líbit Vikings gone Wild. Nabídka karet je fixní s tím, že jeden druh se obměňuje. Kromě ladění balíčku vykládáš budovy, které dávají nějaké trvalé efekty. V pozdějších kolech pak napadáš soupeřovi stavby a on se je pokouší ubránit. Komu se daří lépe získá vítězné body. Push your luck tam není skoro vůbec. Náhoda je trochu v tom, že když vybíráš kdy a na koho zaútočit, tak netušíš, co má zrovna na ruce. Hra je sice konfliktní, ale ne zase tolik, jak to vypadá, protože za dobité stavby nemá bránící hráč žádný postih. Myslím si, že hra je fakt dobrá, i hodnocení na BBG není špatné. Nevýhody jsou, že se hůř shání a pokud nemáš kickstarter verzi s bonusovými kartami, tak (podobně jako u Dominionu) budeš asi časem potřebovat rozšíření.

4.8.2017 08:28:18

T vs. C
Tyrants je taká dospelejšia hra. Jednoznačne by som si vybral radšej toto. Clank je filleroidná záležitosť určená skôr pre mladších hráčov.
V T. je zaujímavá hlavne tá kombinácia deckbuildingu s areacontrolom a je to aj oveľa konfliktnejšia hra.

4.8.2017 10:34:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou
Cestou necestou
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas