Twilight Inscription

xxxxxxxxoo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Twilight Inscription - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: James Kniffen
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Spotřebovávání symbolů

Jak si pamatujete které symboly již máte dostupné, když je nelze spotřebovat hned, ale až při aktivaci některého archu? Věcí co tam sledovat je mnoho a v každém kole prohledávat všechny ostatní archy, jestli na nich není náhodou nějaký odemčený symbo,l který by se mi hodil, je celkem opruz. Já si daný symbo,l který si chci odemknout podtrhávám, abych věděl, že ho mám dostupný a můžu ho při aktivaci použít. Tady bych si uměl představit, že přímo v grafice bude třeba nějaká tečka, kterou si vybarvíš, aby sis zaznamenal, že můžeš symbol odemknout, ale ještě odemklý není. Největší škoda je samozřejmě ta, že nejde i na neaktivním archu ten symbol aktivovat. Tak by se mohli všechny symboly hned použít a nemuselo se čekat a zpětně je dohledávat.

18.11.2022 11:30:27

@Creatides  Jo, to tam fakt chybi. Ja si na boardgamegeek.com stahla a vytiskla pdf se symboly, ktere krouzkuju, kdyz je ziskam a skrtam pri spotrebovani.  Je to velmi funkcni reseni. A docasne to jde i bez laminace, staci eurofolie :D

https://boardgamegeek.com/filepage/247275/twilight-inscription-asset-bank-helper-cards

23.1.2023 11:18:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Aeon's End: Outcasts + RtG + SV od 1 Kč
Aeon's End: Outcasts + RtG + SV od 1 Kč
Akt. cena: 987 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas