Twilight Inscription

xxxxxxxxoo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Twilight Inscription - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: James Kniffen
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Konec hry v sólu

Přijde mi, že není moc fér, že i v sólu může hra skončit předčasně a ne poslední kartou. Ve více hráčích je to jedno, tam se pouze porovnávají hráči mezi sebou a všichni mají stejný počet kol. Ale v sólu kde se jede na co nejvíc bodů mi přijde nefér, když ti náhodně přijde karta ukončující hru dříve. Přijít o jedno kolo strategie, které zvláště na konci hry může udělat hodně bodů. Už jen proto. že většinou má hráč odemčeno i hodně kostek. Takže čistě kvůli náhodě, aniž by to hráč mohl ovlivnit, bude mít zákonitě v této situaci méně bodů, než když mu karta konce hry přijde až jako poslední. Jak to vidíte vy? Je to tak nebo jsem něco přehlédl?

18.11.2022 11:39:57

To se mi právě stalo. První hra, která mi dala všechny karty, přes 90 bodů. Druhá hra, kde se právě končilo dříve o +- 15 bodů méně.

29.12.2022 10:57:00

Našel jsem oficiální FAQ, kde je napsána errata právě přípravy sólo módu. Karta Empirie Ascendant (nevím teď, jak je to česky, nemám to před sebou) + jedna náhodná z 5. úseku se odstraňují z balíčku. Tudíž vždy v sólu máš stejný počet kol.

Takže vlastně mě, když se povedlo nahrát přes 90 bodů, tak je nesmysl, jelikož jsem tam měl o 2 událostí více.

Což by vysvětlovalo podmínku vítězství 80 a více. Ale 90 a více je již docela o dost více než 80.

4.1.2023 12:40:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Vysoké napětí
Vysoké napětí
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas