Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 199x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

plastové žetony

Při hře je občas obtížné rozlišit, které žetony patří kterému hráči neboť neodpovídají barvě jednotek, ale barvě rasy.
Našel jsem krásné žetony přesně pro tuto hru, ale jejich cena odpovídá ceně celé hry a to bez započtení dopravy + cla + DPH z USA.
https://litko.net/collections/tokens-markers-1?_=pf&pf_t_game_system=game%3ATwilight%20Imperium

Nenašel by se někdo s přístupem k CO2 laseru, kdy by byl ochoten žetony udělat? Podklady jsem nalez zde (část "Acrylic Command & Control Tokens"):
https://tabletop.samnkels.com/game/twilight-imperium-fourth-edition/

Nevím, jak je to s 3D tiskem, takže tuto možnost taky nezavrhuji.

Díky
20.12.2018 12:14:28

pekny
vypadá to dobře,až na tu cenu,
zkusím se poptat jestli někdo nemá v okolo 3D tiskárnu..
Kdyby to někdo někde nechával dělat měl bych o kopii určitě zájem :)

20.12.2018 18:11:52

Plastove zetony...
Tjo vypadá to super. Taky bych měl zájem...

20.12.2018 21:52:42

hmmm, ne
jedna z vlastnosti tej hry je prave ta "neprehladnost". A prave preto tam treba davat pozor, co kto robi, kam dal zeton a co asi planuje.
Nabuchat tam kriklave zetony, kde aj hrac, co kazde kolo nonstop tuka do mobilu a telefonuje a nevenuje pozornost hre, bude vediet, co sa okolo neho deje - to je ako zrusit kus hry.

V skutocnosti tie zetony su prehladne, pretoze nemusis davat pozor na 6 roznych zetonov, ale sledujes hlavne tie svoje a tie od hraca vpravo a od hraca vlavo. To zvladne kazdy, co dava pri hre pozor.

20.12.2018 23:12:19 | Upraveno autorem (porovnej)

první nacenění
Tak jsem zkusmo nechal nacenit vyřezání z barevného plexiskla a cena je astronomická. Vyřezat žetony jedné barvy stojí 786,-. Takže 2x více jak v USA. Celá sada tedy vyjde na cca 4700,-. Tedy se nebojím říci: zloději.

4.1.2019 19:27:04

Pane jo :D
...tak jako nemusim mit vsechno.

4.1.2019 22:33:59

Drahota

Skoda ze je to tak drahy. Bodlo by to ;)

5.1.2019 16:59:00

cena
Kdyz je tu tolik lidi, co ma zajem, tak si kupte plexi v obi a nechte si narezat v nejakem hackers place - Olomouc, Ostrava, Praha. To by mozna vyslo lepe

5.1.2019 18:48:55

Podklady pro 3D tisk žetonů
Tak jsem si nechal nakonec vytisknout na 3D tiskárně žetonky dle vlastních podkladů.
Pokud by měl někdo zájem, podklady budou ke stažení. Slovo "budou" je důležité, neboť jsem je nahrával 12.3.2019 a doteď nebyly schváleny. Takže snad za další měsíc, či dva ;).

24.4.2019 07:28:20

Vybíráme z Bazaru

Kutná Hora: Město stříbra + Kovové mince
Kutná Hora: Město stříbra + Kovové mince
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas