Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Komponenty

Ahoj, kontroloval jsem si karty a nesedí mi počty podle průvodce hrou. Jde mi o karty technologií, vylepšení jednotek a karty technologií frakcí. Na straně 4 jsou vyobrazeny komponenty a jejich počty. Karet technologií, které jsou zobrazeny mám 16 ks v každé barvě, tzn. 96 místo 122. Karet vylepšení jednotek mám 9 ks v každé barvě tzn. 54 místo 62. Karty technologií frakcí zobrazeny nejsou, ale mám 2 pro každou frakci tzn. 34. Pokud sečtu 122 karet technologií a 62 karet vylepšení jednotek vyjde mi 184 což odpovídá součtu karet které jsem předtím uvedl a které skutečně mám. Chci se jen ujistit zda je chyba v pravidlech, nebo jsem to jen nějak nepobral. Ještě víc mě zmátl popis kompletní přípravy v přehledu pravidel kde je v kroku 4 napsáno, vezměte si 25 karet technologií. Balíček karet technologií vytvoříte smícháním obou svých druhů karet technologií (karty v barvě hráče a karty frakce). Tzn. že každý hráč bude mít 27 karet?
29.11.2019 16:47:41

technologie
Balicek technologii tvori ruzne karty. Vylepseni jednotek je jen podskupina, stejne jako race specific technologie...

A cisla v pruvodci hrou obsahuji i race specific technologie...kazda rasa to ma jinat, nektere maji vylepseni jednotky, nektere je nemaji, ale cisla sedi

29.11.2019 20:41:21 | Upraveno autorem (porovnej)

technologie
ad pravidla....bod 4 v priprave se tyka vyberu barvy, tedy barevnych komponentu...tedy ano, vyberes si barvu a vezmes si vsechny komponenty te barvy...tedy 25 karet technologii. Race spec technoplogie nemaji barvu

29.11.2019 20:41:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechci zbytečně zakládat nové vlákno tak se zeptám tu. Laminátovali jste si někdo ty herní desky hráčů nebo je to zbytečné? V jakém je máte stavu po těch letech?

 

 

21.1.2022 10:12:00

myslis, ze zahras tu hru niekolko stoviek krat, aby to na nich bolo vidno? :-) 
Je to v pohode

21.1.2022 13:39:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions Hulk
Marvel Champions Hulk
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas