Twilight Imperium (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 480 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Dane Beltrami
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bratrstvo Yin

Včera jsme hráli Twilight a já měl frakci Bratrstvo Yin. Karty používám upravené z kodexu.

Za celou hru se mi nepovedlo použít žádnou ze schopností rasy, na kterých závisí mnoho dalšího. Například schopnost Mecha nebo odemčení Velitele.

Podotýkám, že soubojů se událo více než dost. Ale buď tam není potřebná figurka nebo po jednom bojovém kole zkrátka už tam tu figurku nemáte, protože dojde k jejímu zničení atd.

Máte někdo stejný problém?

Za mě bych upravil tu schopnost rasy, že na začátku boje a ne na konci bojového kola. To už by dávalo alespoň 50 % šanci, že odemknu Velitele.

Budu rád za každý názor, zkušenost…

2.10.2022 06:15:41

Pokud mas na mysli INDOCTRINATION, tak ta je na zacatku pozemniho boje. Coz by nemel byt problem pouzit vicemene v jakemkoli invazi, pokud teda protihrac nema na planete ciste jen Mechy.

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

2.10.2022 06:55:08 | Upraveno autorem (porovnej)

To ano, ale právě že k pozemnímu boji třeba ani nedošlo. Převážně to byly vesmírné boje na jedno kolo. Ty jsem vyhrál a tudíž soupeř ztratil naloděnou pěchotu. Takže pozemní boj se ani neuskutečnil. A jelikož to bylo na jedno kolo, tak druhá schopnost také nešla použít.

2.10.2022 09:15:47

Vybíráme z Bazaru

Běsnění Drákuly (CZ)
Běsnění Drákuly (CZ)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas