Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Twilight Imperium 3 - hernu session v Brne

Nenasla by se nejaka herni skupina v Brne, ktera by byla ochotna ukazat hru novackovi? Nedavno jsem si poridil Eclipse. Ze hry jsem nadsen, ale prece jenom je ve hre dost velky podil nahody. Proto bych rad vyzkousel tuto. Pokud by bylo treba zajistit i nejake dalsi hrace, tak bych mohl vzit zajemce z nasi herni skupiny.
28.12.2015 11:37:28

h
Asi nevieš, že v TI3 nejde o väčší či menší podiel náhody, tu ide o úplne niečo iné.. Sú tu kocky, je tu ťahanie kariet a množstvo iných "náhodných" prvkov. Ak ti náhoda vadí v eclipse, TI3 na tom nie je o nič lepšie. Avšak ako som už spomínal, tu ide o úplne iné veci. Stretnúť sa na celú sobotu s kamarátmi, dať si pivo, pizzu víno a poriadne si zadrtiť a zaintrigovať v epickom svete. To nie je hra o kombení ťahov a premyslenom optimalizovaní- to už radšej ten eclipse.

28.12.2015 13:12:20

eclipse
Z Eclipse jsem nadsen. Potreboval jsem neco do nasi skupinky, kde ne uplne vsichni davaji 8 hodinove herni session (vetsina zboznuje Through the ages a Mage knight). Eclipse se da uplne v pohode zahrat i v 6 hracich a herni doba nepresahne 4 hodiny. Na souboje mnohdy ani nedojde (maximalne finalni zuctovani), protoze soupere casto odradi napriklad technicka prevaha. Casto koncime zakopovou valkou a pretahovanim o par sektoru. Takze tam v tech kostkach nevidim zas takovy problem.
Nicmene mluvil jsem s jednim fandou TI3 a ten mi to dost vychvalil. Asi teda nejprve kouknu na nejake walk-through. Ruzna jsem uz zkousel, ale v podstate zadne slusne jsem nenasel - zkusim nejake odkazovan na boardgamegeeks.

28.12.2015 14:04:25

Ari

2017
Ahoj, dostal jsem TI pod stromeček, ale mám celkem potíž sehnat dost lidí na to, abychom to mohli zahrát v plném počtu. Uvítali bychom kohokoli, kdo by si to s námi chtěl 7.1.2017 (sobota) v Brně zahrát :) [EDIT] : už jsme full :)

29.12.2016 12:09:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cilization a rozšíření Sláva a bohatství
Cilization a rozšíření Sláva a bohatství
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas