Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Technologie

TI je skvěle vybalancovaná hra. Jediné, co mi přijde netažené, jsou technologie. Moc často jsem nezažil, že by se hráč dopracoval k těm pokročilejším technologiím, či měl širší skladbu. (pokud to není lizix, či Jol Nar) Většinou se za hru hráči dostanou k war sun a gravity drive a tím to končí. Je to škoda. Kdyby se do hry dostávalo více technologií, tak by hra byla více zajímavá. I tak by zůstávalo dilema, kterou technologii vyzkoumat dříve a kterou později. Teď se řeší dilema, co lze vůbec stihnout vyzkoumat. Přijde mi to pak o technologie ochuzené. Když už se hráč dopracuje k nějaké pěkné, tak je konec hry a moc ji nevyužije. Jak byste se dívali na úpravu karty číslo 7? Primárka: jedna technologie zdarma a pak až 4 technologie, každá za 2 zdroje. Sekundárka: až 3 technologie, každá za 3. (popřípadě by se mohly stupňovat. První tech za 2, druhý za 3, třetí za 4 zdroje) To samé u primárky. Popřípadě primárka: jeden tech zdarma, pak až 3 techy. Sekundárka až 2 techy. Atd… možností je spousta. Zajímal by mě váš názor na toto vylepšení a zavedení, jako hausrule.
1.8.2013 14:17:41

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Sběratelská krabice-Architekti + 14 promo karet
Sběratelská krabice-Architekti + 14 promo karet
Akt. cena: 225 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas