Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Technologie

Chtěl bych se zeptat, jak jsou v této hře řešeny různé technologie, které hráči vyvíjejí. Jaký mají vliv na hru? Dají se ve hře vystopovat prvky budování civilizace? Nikde v recenzích jsem tuto stránku hry nenašel rozebranou, tak se chci zeptat místních tady. Řeším, zda na letní pařby koupit Starcraft nebo TI3 a tak je každá informace dobrá.
4.2.2009 14:55:26

re:
Stracraft mám, moc se na něj těším, ale zatím jsem nestihl zahrát :-( Každopádně technologie v TI3 fungují takto: Každá civilizace má STEJNÝ balíček technologií, pouze mají jiné do stratovní technologie na začátku hry. Nevím, co máš na mysli "prvky budování civilizace", ale dle mého spíš ne. Jde o vylepšení typu "můžeš vyrábět o 1 levněji", "tvoji stíhači mají o 1 lepší útok", "tvoje transportéry jsou o 1 rychlejší", "tvoje obranná děla můžou střílet i do sousedních systémů" atd. Jednotlivé technlogie na sebe navazují, je tu jakýsi technologický strom (abys mohl mít technologii C, potřebuješ technlogie A a B).

4.2.2009 16:22:21

Eyron
Díky, přesně tohle jsem chtěl vědět!
Nakonec asi koupím ten Starcraft, dlouhých her mám dost a když už by se nás sešlo 6 na TI3, dáme raději Dunu. A navíc, Starcraft má ohromnou výhodu v tom, že budeme moct u hry vykřikovat hlášky z počítačové předlohy :D "You wanna piece of me boy?"

4.2.2009 16:32:57

Vybíráme z Bazaru

Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas