Trudvang Legends

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Trudvang Legends - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Eric M. Lang
Fel Barros
Guilherme Goulart
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS - souboj dvou různých vah :)

Ahoj, jdete do toho někdo? Trochu mě zaráží, že se tady o tom vůbec nediskutuje. Už i u Etherfields jsou nějaké komenty a tady úplně ticho po pěšině? Přitom je podle mě teď docela situace k diskuzi, jestli Trudvang Legends nebo Etherfields. Ne snad, že by to byly podobné hry, ale jde o dva “macky” uvedené v podobný čas na KS, a pokud se člověk před pár dny vysypal do olinu Bloodborne, tak je na místě váhat, jestli něco dalšího a co z těchto dvou her spíš. I třeba s ohledem na potenciální lokalizaci (EF velmi pravděpodobně bude CZ, že?) a KS exclusive komponenty. Tématicky se mi víc líbí TL, ale EF jsou zase takový neotřelý, jak co do vizuálu, tak mechanik. A v TL je asi podstatně víc počteníčka ;) Máte k tomu někdo něco? Šli byste do něčeho z toho? EF kampaň dnes končí...
8.8.2019 09:01:06

Diskuze
Diskutuje se velmi v sekci Crowdfunding, tak na to mrkni.

8.8.2019 09:07:47

Pernicek
Aha, dik, kouknu :)

8.8.2019 10:52:52

komunitní financování
Asi Kadylka zmátl ten název sekce Crowdfunding "komunitní financování". Neb Kickstarter v dnešní době tak, jak jej třeba CMON, Awaken Realms, AEG využívají, je více druh distribučního kanálu než komunitní financování.

8.8.2019 11:35:08

...

Bude chtít někdo přiobjednat v PM, ať snížíme poštovné?

16.8.2019 21:02:56

Pledge manager
Ahoj, hru jsem původně nebral, ale včera mi přišla výzva, že ještě můžu dokončit pledge manager, takže do toho půjdu. Pokud by se někdo chtěl přidatt, tak se mi prosím co nejdřívě ozvěte, je tam nějaká sleva na poště...
Edit: Ideálně v pondělí, či v úterý bych rád uzavřel....

1.3.2020 15:42:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Late pledge
Dostal jsem možnost pro super late pledge, pokud se někdo chce připojit dejte vědět. Jsem z Prahy, poštovné je podle kalkulátoru $36.48 pro jednu a $43.26 pro dvě krabice (ve dvou vyjde jedna krabice s poštovným na $122) .

14.5.2020 19:26:29

Plastic runes add-on

Má ještě někdo (ideálně z Brna) neuzavřený pledge manager, kdo by mi byl ochotný přibrat plastové runy? Díky

29.8.2021 13:31:32

Heh, někdo si stěžoval že v rulebooku mají  “full vaginal nudity”. Jediné co tam je - schoulená víla na straně 19, to na co si stěžuje vůbec není vidět. No hlavně že mu nevadí že v té hře bude zabíjet… Doufám, že se to nespustí žádnou kampaň za čistotu od jakýchkoliv podezřelých elementů ve hrách, jak jsou v americe schopni… ale že případně dají k dispozici přelepky pro puritány…

Nedávno měli problém v Arydii, že používají pojem rasy “races”, nebo že ty miniatury jsou příliš mužské, že by měli být alespoň genderově neutrální nebo jejich poměrná část v čistě ženské variantě… :-)))

Fakt jsem nečekal že se aktivisti budou vrtat i v deskovkách…

30.8.2021 08:11:50

Není potřeba to nijak nafukovat, je to jeden člověk, co si na to stěžuje. Ale někdo tam měl dobrou poznámku, že to jsou vždycky ženy, co jsou odhalené (náhoda? nemyslím si). Přitom takový zlobr si sotva něco ušije, to by bylo pokoukáníčko…

30.8.2021 12:38:45

No já jsem rád, že existují hry jako Middara, kde na takové “aktivisty” zvysoka serou.. a přitom jsou to amíci.. ;-) Tak snad nám tam CMON tu vílu nechá.. ;)

30.8.2021 14:05:42

@Azalin Tak v Midaře mají všechny ženy aspoň podprsenku nebo sukýnku, ne? Zdá se, že si dávají pozor, aby bylo vše zakryto:-)

30.8.2021 23:34:03

UmmA: Hmm, možná, ale víly určitě ne! ;-)

31.8.2021 07:47:10

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne
Carcassonne
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 6 hodin

Offcanvas