Trudvang Legends

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Trudvang Legends - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Eric M. Lang
Fel Barros
Guilherme Goulart
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DOJMY

Ahoj, tak co, uz mate taky corebox? Dneska mi to dorucili. Zpracovani moc pekne, nic nechybi nebo neni nejak ponicene. Jsem spoko. 

A taky jsem zvedavej na hru samotnou, ale z toho dojmy jeste napisu.

23.8.2022 16:24:22

Já ho dostanu až zítra, UPSka někde ztratila telefonní číslo. Co si člověk nezařídí, to nemá.

23.8.2022 18:40:03

To se UPS asi ztratilo více telefonních čísel… Dnes sedím u PC a přijde mi mail o potvrzení, že je doručeno (s poznámkou "Setkání se zákazníkem"). Pro jistotu jdu k bráně zkontrolovat jestli tam kurýr něco nenechal. Pak si stěžuju na zákaznickou linku že mi nikdo nevolal a nic nemám. No a odpoledne jdu naštvaně zadními dveřmi ven a koukám, že na rohožce leží balík ;-)

23.8.2022 20:05:30

Jak to čtu tak koukám, že mně se snažili doručit dnes odpoledne, bez jakéhokoliv avíza nebo telefonátu. Tak snad zítra. Mám pocit, že vždy posílali alespoň avízo že ten den přijedou, dnes nic. A v tom jejich UPS portálu se mi nedaří cokoliv ohledně doručení změnit

23.8.2022 20:20:36

@jirkau Já to řešil po telefonu. UPS je vlastně jen předražená Česká pošta.

23.8.2022 21:27:07

Dnes dorazilo se všemi níže popsanými kompliacemi - nemožnost upravit si dodání zásilky, dokud nedojde k prvnímu pokusu o doručení, kurýr samozřejmě nevolal a infromace o doručení přišla mailem. Naštěstí máme přímo v domě výdejní místo UPS, kam to předali, a nemusel jsem se strachovat, že to nechají někde před vchodem. Nevím, co by stalo, kdyby to výdejní místo bylo na druhém konci města.

PS: Správné telefonní číslo bylo na zásilce uvedené.

24.8.2022 11:01:45

UPSka neztratila čísla, ale odesilatel dal na všechny moje číslo a už mě s tím otravují dva dny. Ochota toto řešit nulová. Katastrofální společnost, mizerné služby a balíky většinou totální řešeto, Trudvang naštěstí zabalenej dobře každej zvlášť. Psal jsem CMONu už několik obřích reklamací a neustále používají tuto mizernou společnost.  

24.8.2022 18:45:29

@Jiriczek To ti jako volají pokaždé když mají někomu z nás ostatních doručovat Trudvang ? :-D To je teda dobrý.

24.8.2022 20:40:31

Přesně tak. A co je děsivější, tak mi přišlo i místo a kód pro vyzvednutí. Vůbec je to nezajímá, odpálkovali mě, že je to problém odesilatele. Přitom by z toho mohl být mega problém, kdyby to takto poslali někomu, kdo by si to šel vyzvednout pak. 

24.8.2022 21:30:54

Navíc už mi jednou UPSko naskládalo do chodby balíky ANKHu a odpoledne zvonil kurýr, že nějakých 10 balíků není pro mě. To se mi u žádné jiné společnosti nestalo nikdy. 

24.8.2022 21:36:19

@Jiriczek Tak to doufám, že jsi nepodpořil Cyberpunk 2077: Gangs of Night City a zároveň nemáš zálusk na Dune: War for Arrakis..:D

24.8.2022 23:57:42

Tak já doufám, že se svého balíku dočkám, zatím nemám žádné info, ani telefon, ani mail - tak snad neskončil u někoho jiného.

25.8.2022 08:05:32

Bohužel podpořil a zálusk vyloženě nemám, ale podpořím, na Duně jsem vyrůstal, takže instabuy :D

25.8.2022 09:44:38

@Jiriczek Díky, tak aspoň budu vědět, do kterých dveří se mám případně dobývat..:D

25.8.2022 11:55:30

@Dervish Mně doručili včera, žádné avízo, telefon, nic. A to jsem jim ráno volal a slíbili předat telefon řidiči a že určitě bude volat. 

Že ke mně pojedou jsem věděl podle trackingu na webu, tam bylo že je doručení naplánované na včera (u mně to byl opakovaný pokus, v úterý jsme doma nebyl)

25.8.2022 17:07:30

V útery mi volal řidič že mi veze balík z Holandska…jediné co sedělo bylo číslo,jinak uplně jiné jméno i adresa…tak snad to nebyl Trudvang 😀

25.8.2022 20:26:45

Tak shipping stojí za hovno, to už víme :-)

A co ten zbytek? KOukal jsem zatím letmo dovnitř, plastové figurky standardně super. Jen mě přijde, že si to zahraju až přijde druhá vlna, protože ty neplastové runy půjdou velmi rychle do háje. Co myslíte?

25.8.2022 20:34:47

aj sem niekto dá dojem z hry, či len shipping sa tu bude riešiť? :)

 

----------
Miniature painting:
https://www.instagram.com/lacikmaj/

25.8.2022 23:04:10

Jak čtu níže, UPS je opravdu jen slibotechna a helpdesk je jen pro parádu. Jak jsem řešil svoji zásilku, tak mi operátor taky sliboval, že hned předává dál a že mi kurýr nebo někdo z centrály zavolá co se s balíkem stalo. Samozřejmě že se nikdo neozval. No naštěstí to dobře dopadlo a našel jsem balík před vchodem… Ale ohledně 2. vlny mám trochu strach… ;-)

25.8.2022 23:17:58

@Bilajz86 Tak a konečně něco ke hře samotné :-) 

Podobný problém jsem teď řešil s Kvedlaly z Kvedlinburku a žetony, které se tahají z pytlíku, jsem si na základě rady na zdejším fóru nalakoval. Tak když už jsem si to vyzkoušel, tak si to asi zopakuji u Trudvangu… ;-)

25.8.2022 23:23:14

Přesně tak, taky plánuju žetony nalakovat. Ale potom možná i zkusím nějaký sehnat nějaké modely a nechat si runy u někoho vytisknout na 3D tiskárně.

Modely paráda, celkově to produkčně vypadá fajn, jen je teda škoda, že třeba hráčské desky nejsou karton ale jen tvrdý papír. A taky se bojím, že karty, co budu chtít obalit se obalené do krabice úplně dobře nevejdou.

Mimochodem, zkoušel jsem dávat karty do těch sleeves, ale ty jsou fakt hodně na těsno že to úplně dobře nešlo a dost jsem s tím bojoval - co vy ostatní, máte to stejně, nebo vám jdou karty zasunovat dobře?

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

26.8.2022 01:10:04 | Upraveno autorem (porovnej)

To už vážně všichni máte hru? Tak ta moje je kdo ví kde? Stále ticho po pěšině.

26.8.2022 14:19:27

Ellenar: Co se týká kapes na desce, doporučuju následující vychytávku: Koupit 70x70 mm obaly (já mám Diamond od Tlamy), zasuneš do kapsy, vleze se to akorát, no a do těch obalů pak dávat karty.. chce to trochu cviku při opětovném vysunutí karty, zatím jsem teda nehrál, ale vypadá to, že to takto bude fungovat dobře.

26.8.2022 17:39:34 | Upraveno autorem (porovnej)

S dorucenim to mam uplne stejne. Zadne avizo nebo TN, ale najednou mi vola zena, jestli necekam neco z ciny :D 

 

S hranim to vidim stejne jako @Bilajz86, protoze neverim, ze bych kampan zkousel hrat vickrat, tak bych si to radsi dal v plne palbe s veskerym obsahem, co jsem si objednal.

30.8.2022 16:37:50

Jen tu neco odlozim

https://youtu.be/TjjiiBSagDU

2.9.2022 10:36:32

@Pieman Musím říct, fakt díky za to video. Shrnuli to naprosto parádně, bez příkras. A řekli proč. Možná se ještě podívám na nějaké gameplay nebo lets play, možná i sem někdo napíše své zkušenosti s hraní..

Ale začínám být fakt rád, že jsem do té hry v kampani nešel a jsem ještě víc rád, že jsem po kopii neskočil na bazaru. Což bych udělal, kdyby … (no nic, každýho věc, za kolik co prodává).

Ono už při kampani bylo zjevné, že to je hra jednodušší /což nemusí být na škodu/, pokud se nepletu, už v kampani bylo nějaké rozkmotření se s vývojáři?, další signál byl, jak to předělávali. 

Tedy jestli je fakt pravda a sedí to, co říkají ve videu, tak Trudvang bohužel je možná na úvodní hraní s malými dětmi, které budou spokojené, že tahají žetonky z pytlíčku. A šoupou si hezký figurky po mapě - ale ty by to potřebovaly v češtině.

A kupovat takhle drahou “hru” jen kvůli figurkám, no..to by bylo vyhození peněz. 

2.9.2022 12:43:31

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas