Too Many Bones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Adam Carlson
Josh J. Carlson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Ahoj
Chtěl bych se zeptat zkušenějších hráčů, jaká z velkého množství rozšíření byste doporučili? Případně proč.

Děkuji
24.6.2020 13:33:35

Hmm
Jako když bych bral v potaz, že mám jen core krabici?

Nejjednodušší je asi doporučit Undertow. Tedy samostatně hratelné rozšíření, s náloží nových věcí ve všech směrech. 2 noví hrdinové, nové příšery, noví záporáci, nové mechanismy, nové encounter karty, nové loot karty. Prostě, od každého nová trocha.

Pokud bych nechtěl investovat do Undertow, tak potom rozhodně nové hrdiny. Těžko doporučit kterého, pokud by měl člověk brát jen jednoho, ale právě rozmanitost hrdinů a jejich kombinace ve hře je za mě to nejzábavnější co TMB nabízí.

Toliko asi za mě:)

24.6.2020 15:05:21

rozšíření
Zásadní jsou další hrdinové (jak už psal Kame), rozhodně Ghillie a Nugget, Tinka ani další moc nehraju.
Jako další bych doporučil Age of tyranny - přidává jednoduchou kampaň, ale hlavně 21 nových encounterů pro první tři dny (v základní krabici jsou tyto karty jen tři, takže je vidíš každou hru)
Nakonec kosmetické rozšíření - premium health čipy, je to úplně jiný pocit z hraní, než s těmi lehkými plastovými :)

Undertow - mám, ale skoro nehraju, vždy raději vytáhnu základ než tohle - ale to je moje osobní preference.

25.6.2020 08:01:35

Děkuji za reakce.
Mám v plánu si Too Many Bones objednat a asi bych si něco přibral když už platím poštovné. Váhám co to bude.
Kromě základní hry jsem nejvíc uvažoval nad 40 Days in Daelore. Age of Tyranny bylo v závěsu. Charaktery jsem původně neměl v plánu vůbec. Teď jsem na lomený :-)
To Isek: Proč Undertow nehrajete?

25.6.2020 11:57:02

co ti na to rict

Puvodne jsem mel jen zaklad + Undertow. A ted uz mam na ceste 4 dalsi postavy, 40 Days, Tyranny, deluxe health chips. Splice & Dice zatim ne, ale uvidime, jak dlouho budu odolavat.

25.6.2020 14:44:14

Undertow
Jako já ještě Undertow samostatně taky nehrál, ale vzhledem k tomu, že prakticky by neměl být problém vše z Undertow smíchat se základem, tak mi to přijde jako největší sázka na jistotu co se rozšíření obsahu týče. Jen ti Mechové a Krellové jsou pro Undertow specifičtí.

Nicméně, nehrál jsem taky z důvodu, že nemám moc spoluhráče. Ale už jsem rozjížděl párkrát solo, když jsem překládal, takže na něj brzy přijde řada:D

40 Days není špatný, přidá pár nových nepřátel a nějaké ty nové karty, ale poměr cena/výkon je prostě trošku slabší. Což ve chvíli, kdy jsi zaháčkovaný pak stejně neřešíš, viz příspěvek Junika níže:D

Postavy bych rozhodně neopomíjel. Ale vybírej třeba podle těch char karet, co jsou tady/na ofiko stránkách, protože mě třeba Tink i Gasket baví dost:) Takže záleží co ti víc sedne stylem hry.

Ale upřímně...Pokud vezmeš cokoliv z těch co jsi jmenoval, tak asi neuděláš chybu:D

25.6.2020 15:30:03

Vybíráme z Bazaru

NEXUS - Arena Combat System - zánovní
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas